1. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

TC

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında canelif tarafından paylaşıldı.

SITE YÖNETIMI LÜTFEN BU ARA ORTADA DOLASAN TC KALKIYOR SÖYLENTILERI ILE ILGILI BILGI VERIRMISINIZ:))):bayraks:

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sağlık Bakanlığı facede TC çılgınlığı hakkında Resmi bir açıklamada bulundu. Son günlerde isimlerinin önüne T.C. ibarelerini ekleyerek provoke olan milyonlarca insanın yanıldığını Sağlık Bakanı Müezzinoğlu resmi olarak ifade etti.
    Müezzinoğlu, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında ”TC’‘ ibaresinin kaldırılması ile ilgili soru üzerine, hastanelerin ve bakanlığa bağlı kuruluşların, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın kurumsal yapısının altındaki kurumlar olduğunu kaydederek, ”Dolayısıyla kurumsal yapımız bu şekilde devam edecek” diye konuştu.

”Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı” ibaresinin devam edeceğini vurgulayan Müezzinoğlu, ”Onun altında ‘İstanbul Ümraniye Kamu Sağlığı Hastanesi’ diyor. Burada ayrıca TC kullanılmasının bir mantığı yok” ifadesini kullandı.

3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    tesekürler titanim.:):)

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

:tik::tik:

canelif bunu beğendi.
TC konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tc kimlik numarası doğrulama sayfası

Tc kimlik numarası doğrulama sayfası

tc doğrula tc doğrulama kimlik no doğrula doğrulamam var olan kimlik numaranızı doğrulamak Tc kimlik numaranız hata veriyorsa, elinizdeki mevcut tc kimlik numarasını girerek doğru olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. TC KİMLİK NUMARAMI DOĞRULA
  2. tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc numaramı öğrenmek istiyorum

tc no öğrenmek istiyorum tc öğrenmek istiyorum öğrenme yeni kimlikleri kimlik kartı tc numaramı öğrenmek istiyorum yazdım arkadaşlarım bir ton site çıktı bulana kadar kelimenin tam anlamıyla verem oldum :) İstedimki sizler aramayın. Tc kimlik numaranızı öğrenmek istiyorsanız tıkılayın :A:A Bu arada yakın zamanda elektronik kimlikler çıkacak arkadaşlarım dost hısım ve akrabalara duyrulur :)...
  3. TC kimlik numarasından neler öğrenilebilir ?

TC kimlik numarasından neler öğrenilebilir ?

Melekler, tc kimlik numarasından kişinin tüm kimlik bilgileri ele geçebiliyor mu acaba ? Yabancı birisi tcmizi öğrense ne gibi bilgilere ulaşabilir hakkımızda ?
  4. Tc ile okul bulma öğrenme

Tc ile okul bulma öğrenme

Tc kimlik numarası kullanarak okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri Tc kimlik no ile okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri nasıl yapılıyor. Sizlere şimdi güzel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum sayın veliler. Yeni sistemde çocuğunuzun hangi okula gideceğini online tc kimlik numaralarını girerek yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey e okul sistemine girerek tc kimlik...
  5. Tc kimlikle vizesiz gidilen ülkeler

Tc kimlikle vizesiz gidilen ülkeler

Tc kimlikle vizesiz gidilen ülkeler, Tc kimlikle gidilebilen ülkeler hangi ülkelere vizesiz kimlikle gidilebiliyor ? Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belarus, Belize, Bolivya, Bosna-Hersek, Brezilya, Brunei Sultanlığı (Dikkat: Hala vizeler kalkmadı), Ekvador, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Haiti, Honduras, Hong...

Sayfayı Paylaş