1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Teamviewer Kullanımı
  Teamviewer Kullanımı İle İlgili Bilgi  Az önce programın kendisiyle ilgili verdiğimiz bilgilerin ardından bu sayfamızda da
  Teamviewer Kullanımı diğer ayrıntıları ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz sizlerle melekler...
  [​IMG]

  Uzaktan Yardım işlemini gerçekleştirebilmek için önce TeamViewer Programını bilgisayarınıza kaydedip, kurmalı veya çalıştırmalısınız.

  1. Programı indirdikten sonra üzerine fareniz ile çift tıkladıktan sonra, exe uzantılı bir program dosyası olduğu için işletim sisteminiz bir uyarı verip programın çalıştırılmasını onaylamanızı veya güvenli değilse reddetmenizi isteyecektir. Bu aşamada Çalıştır komutunu seçmelisiniz.

  2. Karşınıza gelen ekranda Install ve Run olarak iki seçenek olacaktır. Programı Kurarak Kullanmak için Install, Kurmadan Çalıştırmak için Run seçeneğini seçip alttaki Next butonuna basmalısınız.

  NOT: Programı bilgisayarınıza kurarak kullanmak isterseniz; bilgisayarınızda oturum açmış olduğunuz kullanıcınızın bilgisayarın yönetici haklarına sahip yani Administrator yetkili bir kullanıcı olması gerekmektedir. Kurmadan kullanma seçeneğinde böyle bir gereklilik yoktur.

  3. Üreticinin Kullanım Sözleşmesini "I accept..." şeklinde başlayan cümlenin yanındaki kutucuğu işaretleyerek onaylamalısınız.

  4. Bolca mavi rengin hâkim olduğu son ekranda yapmanız gerekenler ise;

  Eğer siz karşı tarafa bağlanıp işlem yapacaksanız: Programı karşı tarafta da aynı şekilde kurmalı veya çalıştırtmalı ve karşı taraftan sizinle aynı ekranda göreceği ID ve Password bilgilerini size ulaştırmasını sağlamalısınız. (Telefon, Msn veya E-posta ile)
  Karşı taraftan alacağınız ID bilgisini karşınızdaki ekranın sağında bulunan Create Session başlıklı kısımdaki ID alanına yazıp, altındaki yuvarlak seçim alanı Remote Support seçili olduğundan emin olduktan sonra Connect to partner butonuna basmalısınız.
  İnternet hızınıza bağlı olarak 3-5 saniye gibi kısa bir sürede karşınıza Password girmenizi isteyen küçük bir pencere gelecek, karşı taraftan aldığınız şifreyi bu pencereye girerek onay butonuna bastığınızda, büyük bir pencere içerisinde karşı tarafın bilgisayarının masa üstü görüntüsünü aldığınızı göreceksiniz.

  Eğer karşı taraf size bağlanacak ise: Yukarıda metinde anlatılan işlemin tersi yani siz kendi ekranınızda gördüğünüz ID ve Password bilgilerini karşı tarafa vererek sizin bilgisayarınıza bağlanmasını bekleyeceksiniz.

  Bundan sonra karşı tarafa bilgisayarının faresinin kontrolünü size bırakmasını söyleyerek istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.
   
Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çorum ili ilgili tüm bilgiler

  Çorum ili ilgili tüm bilgiler

  hattuşaşa nasıl gidilir corum ile ilgili bilgiler çorum ile ilgili yazılar Senin yaptığını Çorumlu yapmaz diye bir atasözü vardır:D Çorum ilinin genel bilgilerini tam açacağım zaman niyeyse bu söz aklıma geldi:D Bu Atasözünü hangi amaçla söylemişler bilmiyorum ama şimdi sizlere Çorum ilnin genel olarak bilgilerini vermek istiyorum. GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 12.820 km² Nüfus: 609.863...
 2. Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Nedir Nasıl Çalışır ?

  Teamviewer Uzaktan Kontrol Programı Nedir Nasıl Çalışır ?

  Teamviewer Nedir Teamviewer Nasıl Kullanılır Sevgili melekler, diyelim bir arkadaşınıza telefon ya da msnden bir program koyması ya da "]bilgisayarında bir değişiklik yapması için tarifte bulunuyorsunuz fakat arkadaşınız bunu bir türlü beceremiyor. Ne yapacaksınız ? Ya sinir olup telefon ya da msnin ucunda kriz geçireceksiniz ya da şimdi sizlerle paylaşacağımız teamviewer programı...
 3. Deep Freeze Programı Nedir ve Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

  Deep Freeze Programı Nedir ve Kullanımı İle İlgili Tüm Bilgiler

  Deep Freeze Nedir ve Nasıl Kullanılır Deep Freeze Nedir, Kullanımı Nasıldır Genelde birden fazla kişinin ortak kullandığı bilgisayarlarda çok faydalı bir program olan Deep Freeze Nedir ve Nasıl Kullanılır tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz bu sayfamızda melekler... DeepFreeze HyperTechnologies tarafından geliştirilmiş, bilgisayarınızın her açılmasında kurulduğu andan itibaren...
 4. Teamviewer Alternatif Program hakkında bilgiler

  Teamviewer Alternatif Program hakkında bilgiler

  Teamviewer Alternatif Program Hangisi Alternatif Program Teamviewer Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/229145-teamviewer-uzaktan-kontrol-programi-nedir-nasil-calisir.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Teamviewer Alternatif Program hakkında bilgiler sunuyor ve konuyla ilgili olan tüm...
 5. Teamviewer Uzaktan KOntrol Programının Kullanımı İle İlgili Detaylar

  Teamviewer Uzaktan KOntrol Programının Kullanımı İle İlgili Detaylar

  Teamviewer Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım Teamviewer Kullanımı Sevgili melekler, daha önce sizlerle teamviewer uzaktan kontrol programı hakkında bilgiler vermiştik. Bu faydalı programın kurulmasıyla ilgili olarak Teamviewer Kullanımı nasıl olacağı hakkkında detayları paylaşmak istiyoruz... TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup,...

Sayfayı Paylaş