Etiketler:
  1. HazalMiray

HazalMiray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Tecrubeli anneler yardim edin........

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında HazalMiray tarafından paylaşıldı.

Slm melekler.cok talihsiz bir olay yasadim 17 haziranda dogum yaptim 5 gun once muthis bir agri ile acile ordan genel cerraha yatis verdiler.akut panktiat hastasiymisim.1 ay sonra ameliyat olcam fakat bebegimin duzeni bozuldu emzirmem suan yasak illa gogsumu istiyor cok yoruldum bunaldim 1 hafta once cok rahatti gecelerimiz emer uyurdu ama ne doymak bilior nede uyumak bilmior decam sutude cok gaz yapiyor ne yapcami sasirdim.fikri olan varsa yazsin lutfen

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.403
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , öncelikle geçmiş olsun.Bebeğinzi emzirmeniz yasak ise anne sütüne eş değer mamalar kullanmalısınız.Tüm anneler gibi başlarda sizde problem yaşarsınız , sonrası bebeğiniz bu duruma alışacaktır.Bebeğiniz muhtemelen doymadığı için uyuyamıyor.Bebeğinizi öncelikle hekime götürün muayene olsun , durumunuzu da anlatın gereken yönlendirmeyi hekim yapıcaktır.Sağlıklı günler diliyorum.

3. HazalMiray

HazalMiray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saol beyza mama en iyisinden kullaniorum. Karnida doyuyor ama illa beni istiyor insallah alisir

Tecrubeli anneler yardim edin........ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardim edin melekler :((

Yardim edin melekler :((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(((
  2. melekler yardim edin

melekler yardim edin

Canlarim 1yillik evliyim bebegimiz olmasini cok istiyoruz 5gun oldu iliskide bulundigumuz midem ara ara cok hafif bulaniyor sigara icinde bulaniyor acaba hamile olabilirmiyim bukadar erken belirtiler olurmu .test yapmak istemiyorum hayal kirikligina ugrarsam cok uzulurun :(
  3. yardim edin neolur:(

yardim edin neolur:(

Merhaba arkadaşlar Rabbim hepimizin yyardımcısi olsun öncelikle.ben 11 aylık evliyim çok iyi bi evliliğimvar fakat evlendigimizden beri cçocuk istiyoruz hhiç korunmadik.gecen adetimde doktor tavsiyesiyle femara ya basladim.nisanin9unda catlatla iiğnesi kullandım.adetime 5gün kala adet oldum.doktorum normal dedi ve femarayi . Bu ay kullanmamami söylediyani ilk defa kkullandı OLmadi bu ay ara...
  4. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş