Tedaş Borç Sorgulama Sayfası

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tedaş Borç Sorgulama Sayfası
tedaş, online borç ödeme, nasıl oluyor, nasıl öderim, linki, internet adresi, ile ilgili bilgiler burada melekler

tedas-131.jpg

Elektrik faturalarınız elinize geç ulaşıyorsa ya da posta kutusundan komşunun çocuğu aşırıyorsa dert etmeyin meleklerim :)

Artık pc başından faturalarınızı sorgulatableceksiniz.

Bunun için BURAYA tıklayın ve gerekli bilgileri girin.Borcunuzu anında öğrenin.

Fakat dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var.

Abone no elektrik faturası üzerinde tesisat no diye geçer boşuna abone no diye aramayın.
Abone numaranızı 11 haneli girmelisiniz yani örnek vermek gerekirse (ÖRNEK : 6234433 ise numaranız 00006234433 şeklinde girilmelidir.)
İşletme kodunun ilk noktadan önceki kısmının başına sıfır girmeden yazınız.Takip eden kısımlarda başta sıfır varsa, sıfırı kaldırarak yazınız.İki nokta arasında .00. varsa tek sıfır yazınız.

Faydalı oldu bu konu, hemde çok faydalı oldu...

Bazı dönemlerde faturalarımız gelmiyor, ya da geldiğinde evde olmadığımız için ya çocuklar alıp atıyordur ya da kayboluyordur. O yüzden buradan sorgulama çok iyi oldu:)

Tşkler Sadmin.

aaa çok güzel bi konu olmuş gerçekten bende faturalarımı sorgulamakta sıkıntı çekiyordum artık buradan sorgulayabilicem hemde hiç sıkıntı çekmeden :D:D

teşekkürler sadminimm :deli: :deli:

cok faydali bir sayfa olmus..emeginize saglik sadmin bey...bircok kisinin isine yarayacagindan eminim...

Herkesin bu tip kısa yolları bilmesi gerek diye düşünüyorum.Elektrik idareleri veznelerinde ki ya da ödeme noktalarında ki kargaşa ancak bu şekilde çözümlenebilir.Herkes borcunu bilir de öyle ödemeye giderse kayda değer bir zaman kaybının önüne geçilir.İnsanımız ne yazık ki rahata alışmış,nasılsa orada öğrenirim diyor ama birkaç faturası ya da aboneliği varsa bunu öğrenmek ciddi bir zaman kaybı yaşatıyor görevlilere.Düşünsenize bir kişide 3 dk zaman kaybı yaşansa 10 kişide 30 dk eder ve 15 dk da görülecek iş 30 dkya çıkar.Az gibi görünen önemli bir vakit kaybı..

Hatırlatma için teşekkür ederiz sayın sadmin..

Merhaba, sizin bu konunuz sayesinde Tedaşta ki borcumuzu öğrendik. İnsan borcunu öğrenince üzülür ama ben öğrenebilsdim diye sevindim yahu :D Sağolun, sizlerin sayesinde, borcumuzun kaç para olduğunu öğrendik:D Tedaş borcumu birde ödeyebilsem tam sevinecem ama Allah kerim diyorum :)

Başarılarınızın devamını dilerim Meleklermekani.com.

Geri