Teff tohumu çayı zayıflamaya etkisi var mı?

• Konbuyu başlatan Gozumkulagim
  • Başlangıç tarihi
G

Gozumkulagim

Forum Okuru
Teff tohumu çayı zayıflamaya etkisi var mı?

Teff tohumu çayı kullananlar melek kadınlar kulübü teff tohumu çayı yorumlar forum'da.​

Arkadaşlar nette gördüm teff tohumu çayı ile zayıflama olur mu? Gerçi yasaklandı filan gibi yorumlar da okudum ama bilemedim. Zararları mi var acaba? Teff tohumu zayıflatıyor mu daha önce deneyen oldu mu? Zayıflama da etkisi var mı bu tohumun acaba nereden bulabilirim sanırım biraz da pahalıymış ama aklımda bu sorular var cevaplarsaniz sevinirim arkadaşlar.

Merhabalar
Tok tuttuğunu söyleyenler var ama kimisi de ise yaramadığını söylüyor yorumlara baktığımız zaman. Bu tür zayıflama oylarını kullanırken ya da kullanmadan önce aslında bir diyetisyene danışmanızda fayda var arkadaşlar. Teff tohumu çayı kilo verdiriyor diyenler belki de hem düzenli kullandı hem de sağlık sorunları yoktu ayrıca sadece çay içmekle de kilo verilebileceğini düşünmüyorum ben. Yani nette her şey yazılıyor maalesef. Bu tür çaylar kullanmadan önce çok düşünmek gerekir. Herhangi bir zararı dokunabilir iç organlarınıza. Özellikle tohum olarak değil de çay olarak alacaksanız piyasada sahte ürünlerine de denk gelebilirsiniz bu tür zayiflama çaylarının ona da dikkat edin lütfen

Ne kadar etkisi olur bilmem ama size ender saraç zayıflama çayı tarifini de aşağıdaki linkten sunmak istedim. Dilerseniz inceleyebilirsiniz. "Ender saractan zayıflama çayı" aşağıda linkte konu ile ilgili detaylar yer almakta.

Geri