1. eliffgökmen

eliffgökmen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Tek çizgi negatif kan testi yaptıracam sizce hamilemiyim yaptırayım mı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında eliffgökmen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar gecen ay 10unda adet oldum bu ay 6sinda oldum kahwerengi we az geldi ertesi gun kesildi bugunde nokta kadar az az geliyo arada sirada dun aksam idrar testi yaptim biri net digeri cok az silik cikti zor goruluyodu bu sabah tekrar baktim silik olan biraz netlesmisti sabah ac karnina yine test yaptim bu sefer tek cizgiydi noluyo ben anlamadim yardimci olurmusunuz bu pazar ayin 10unda gidip kan testi yaptircam sizcede yaptirmalimiyim

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba plano testler hatalı sonuç verebilir.Akşamdan sabaha kalmış test geçersiz dir .Kullanım bilgilerini okuyun.HCG testi yaptırın net sonucu alırsınız.

3. eliffgökmen

eliffgökmen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabah yaptigim teste baktim simdi yaninda bi cizgi daha cikmis yine silik ama hafif

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.239
    Ödül Puanları:
    113
    Elif hanım testin kullanım bilgilerini okuyun test ne kadar bekletilir yazıyor.Yani 10- 15 sonrasını dikkate almayın.

Tek çizgi negatif kan testi yaptıracam sizce hamilemiyim yaptırayım mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan testi negatif...

Kan testi negatif...

Merhaba meleklerim,şu son bir hafta anne olacağım diye o kadar ümitlenmiştim ki..Bu ay bir hafta gecikme oldu.Bugün önce devlet hastanesinde kan verdim,sonucunuzu yarın alabilirsiniz dediler.Ben dayanamayıp polikliniğe gittim,kan sonucu yarım saat içinde çıktı.Sonuç sadece negatif yazıyor:(Betahcg hormon değeri yok,acaba sonuç kesin mi?Yarın hastane sonucu farklı çıkar umarım
  2. adet olamıyorum kan testi yaptırdım

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler
  3. ikinci çizgisi silik çıkanlar benimkide çıktı hamilemiyim kan testi yaptırayım mı

ikinci çizgisi silik çıkanlar benimkide çıktı hamilemiyim kan testi yaptırayım mı

Adetimden 5 gün önce falan test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kan testi yaptırcam 1 hafta beklemem gerekiyo çok sabırsızlanıyorum :))
  4. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım
  5. İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar

İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif Çıkanlar

İdrar Testim Pozitif Kan Testi Negatif- Gebelik testleri konusu hanımlar tarafından en çok sorulan konulardan. Gebelik testim ikinci çizgi silik çıktı hamile miyim? Gebelik şüphesi içinde olanlar, adet geçenlerin ilk yapmak istedikleri test idrar testleridir. Evde de yapılabildiği için hanımlar için daha rahat ve ilk tercih edilen bir gebelik testidir idrar testleri. Adetiniz geçmeden idrar...

Sayfayı Paylaş