1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

tek resimli şiirler

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

tek resimli şiirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün yazdığı tek şiir..

Atatürk'ün yazdığı tek şiir..

atatürk şiirinin ana duygusu atatürkün çocuklarla ilgili şiiri ve ana duygusu Beşike Hadisesi Gafil, hangi üç asır, hangi asır, Tuna ezelden Türk diyarıdır. Bilinen tarih söylememiş bunu, Kalkıyor örtüler, örtülen doğacak, Dinleyin sesini doğan tarihin, Aydınlıkta karaltı, karaltıda şafak. Yaşanan tarihi gömüp doğru tarihe gidin. Asya'nın ortasında Oğuz oğulları, Avrupa' nın Alpler'...
  2. resimli şiir

resimli şiir

Baktığım her yerde inan sen varsın, Güzellik nerede sen oradasın, Herşeyinle içimde yaşayansın, Bu beden nerede sen oradasın Önce bir yağmur bir yağmur iki gözüm... Önce ıpıslak iki kuş! Sonra yıkılmış evrenler geçti vitrinlerden, Sonra insanlar iki gözüm! İnsanlar, Kahrolmuş!... Islak senaryolar üstüne ta iç boşluktan, Boyut boyut yalnızlıklar yağıyordu... Öksüz anılar...
  3. tek tek ama güzel resimli şiirler

tek tek ama güzel resimli şiirler

güzel resimli şiirler
  4. Resimli şiirler arşivi

Resimli şiirler arşivi

Durmaktan beklemekten Köşede kalmaktan ve hatta, Yok sayılmaktan,hiç görülmekten, Yoruldum! Yaptığının bu olduğunu sanmadan ve belki bilmeden hiç, anlamadan bunu öyleymiş gibi görmene neden olmaktan, Tükendim! Adını hayatımın öznesi yapmışken, Yükleme hangi soruyu sorsam şimdi yanıt yok ... Akılnda olsun , Yanıtı olmayan sorular mahkumdurlar hep bir köşede unutulmaya ! -Ve uzatıyor...
  5. Duygulu Aşk Şiirleri (Resimli)..

Duygulu Aşk Şiirleri (Resimli)..

Hey Aşk içimizi titreten bizi bizden alan aşk Kelimelere sığamayan aşk Gözlerimizi Kör eden aşk Ne sen bensiz ne ben sensiz yapabilirim her aşkkk. By Lavinyam......:)

Sayfayı Paylaş