Etiketler:
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

tek tek ama güzel resimli şiirler

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

güzel resimli şiirler [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tek tek ama güzel resimli şiirler
    harikkkaaaaa tskler ablacımmmm emegine saglık

tek tek ama güzel resimli şiirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  2. tek kollu çok güzel elbiseler..

tek kollu çok güzel elbiseler..

tek kollu bluzlar tek kollu bluz elbiseler kol bluz bluzler Yaz için birbirinden şık tek kollu bluzlar... Ben ikinciye bayıldım :)
  3. Resimli şiirler arşivi

Resimli şiirler arşivi

Durmaktan beklemekten Köşede kalmaktan ve hatta, Yok sayılmaktan,hiç görülmekten, Yoruldum! Yaptığının bu olduğunu sanmadan ve belki bilmeden hiç, anlamadan bunu öyleymiş gibi görmene neden olmaktan, Tükendim! Adını hayatımın öznesi yapmışken, Yükleme hangi soruyu sorsam şimdi yanıt yok ... Akılnda olsun , Yanıtı olmayan sorular mahkumdurlar hep bir köşede unutulmaya ! -Ve uzatıyor...
  4. herşeyimsin ama tek eksiğimsin

herşeyimsin ama tek eksiğimsin

Nefes alıyorsam eğer seninle olduğum içindir.Seninleysem eğer seni sevdiğim içindir.Yaşıyorsam eğer yaşamanın güzeliğini seninle hissetmek içindir.Sen bendeysen eğer BENİM OLDUĞUN içindir... Bir kadına yazılabilecek en güzel şiirlerden birini sizler için seçtim sevgili melekler umarım beğenirsiniz. Herşeyımsın ama tek eksiğimsin Aşk yasaksa kim yasaklamış? Ateş yanmışsa “yakan...

Sayfayı Paylaş