1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Teknolojik Müzik Aleti!..

  Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  müzik aleti, değişik, teknolojik, konkreet perfomer, dijital müzik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  Sevgili melekler,
  Dijital müzik sevenler için geliştirilmiş bir müzik aletiyle sizi tanıştırmak istiyorum.Konkreet Labs firmasının Konkreet Performer adıyla görücüye çıkardığı uygulama,ekrana dokunarak müziğin ritmini, melodisini ve tonunu seçme imkanı sunuyor ve bir de tabii bütün bunlar olurken ortaya insanın gözünü alamayacağı güzellikte sahneler çıkıyor.Tanıtım videosunu izlemek için buyrun..

   
Teknolojik Müzik Aleti!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Müzik aleti

  Müzik aleti

  Bakınız; Çalgı.
 2. Müzik aletleri

  Müzik aletleri

  Rüyada musikî aletlerinden her hangi birini çalmak muradiniza ermeye, parlak bir gelecege kavusmaya; piyano veya baska bir müzik aleti satin almak, güzel sanatlar alaninda beklediginizden daha büyük bir basariya; genç bir kiz bunlari rüyasinda görmüs ise evliliginin huzur ve mutluluk içinde geçecegini haber verir
 3. Müzik aletleri nelerdir? Müzik aleti çeşitleri

  Müzik aletleri nelerdir? Müzik aleti çeşitleri

  müzik aletleri nelerdir Müzik aletleri nelerdir, çeşitleri, örnekleri, telli müzik aletleri, üflemeli müzik aletleri Merhaba sayın yöneticiler, ben müzik kursuna gitmeyi planlıyorum ancak nasıl bir müzik aleti çalacağım konusunda henüz karar veremedim. Acaba sizlerden ricam müzik aletlerinin neler olduğunu paylaşır mısınız?
 4. tsm müzik aletleri

  tsm müzik aletleri

  Melekler sizlerle tsm müzik aletlerini paylaşmak istedim merak edenler buyursunlar santur nedir Santur, (Farsçada: سنتور ), İran ve Hindistan kökenli bir çalgıdır. Santur, yamuk şeklinde genellikle ceviz ve benzeri egzotik ağaçlardan yapılan bir kutu şeklinde olan klasik bir santurda, 72 ila 160 telden oluşur. Bu teller üzerine, yine ahşaptan yapılan küçük çekiçlerle (baget) vurma...
 5. Işık enerjisi ile yapılan teknolojik aletler

  Işık enerjisi ile yapılan teknolojik aletler

  benim bir araştırmam var bana acil olarak lazım da. Acaba ışın enerjisi ile ilgili yapılan son teknolojik aletler hakkında bilginiz var mı var ise benimle paylaşmanız mümkün mü ?varda bilenler lütfen cevaplayabilirmi ACİL.

Sayfayı Paylaş