1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  tek taş tek taş seçimi


  Sevgili melekler, elinizde ki tektaş yüzük modelinize bakın ve aşağıda sıraladığımız maddelere göre kişiliğinizi test edin. Bakalım yaptığınız tek taş seçimi kişiliğinizi ortaya çıkaracak mı ? :tik:


  < Konu Resmi..>  1)Klasik tektaş: Her çeşit kadın
  Klasik tektaşlar en yaygın modellerden birisidir. Taş odaklı düz modeller hemen hemen her çeşit kadın tarafından tercih edilir. Geleneksel görünümü seven kadınlar popüler, hırslı, kariyer odaklı, çekici ve sosyallerdir.

  2)3 taş: Duygusal ve ruhani kadınlar
  3 sayısı birçok din ve inançta sembolik bir sayıdır. 3 taş, yüzüklerde dünü, bugünü ve yarını anlatır. Anlamlı ve kişisel bir yüzük isteyen kadınların tercihidir. 3 taş yüzükleri tercih eden kadınlar mistik, farkındalığı yüksek, düşünceli, olgun, romantik, duygusal, sakin ve ruhsaldır.

  3)Alternatif modeller: Modern kadınlar
  Kalın bantlı, küçük taşlı modeller daha modern bir görünümdedir. Modern, ileri görüşlü kadınların tercih ettiği bu modelleri iddialı, liderlik odaklı kadınların parmağında görebilirsiniz.

  4)Renkli taşlar: Sanatsever kadınlar
  Renkli taşlı yüzükler farklı şekil ve boyutlardadır. Safir, yakut ve zümrüt renkli taşların en popülerlerinden. Sanatçı, müzisyen ve yaratıcı kadınlar renkli taşlı yüzükleri seçerken etkileyici, duygusal, oyuncu kadınlarda tercih eder.


  5)Vintage-Antika tektaşlar: İdealist, romantik kadınlar

  Antika yüzük tercih eden kadınlar, genellikle çevre dostuve geleneklerine bağlı kişilerdir. İdealist, sanatsever, aktivist, yaratıcı, reformcu, duygusal ve romantik kadınlar da bu yüzükleri tercih eder.

  6)Düz alyans: Muhafazakar kadınlar

  Sadelik ve rahatlıktan yana olan kadınların tercih ettiği yüzükler tektaş takmaktan hoşlanmaya kadınların parmağından görülebilir. Abartısız ve sade modelleri takan kadınlar genellikle olgun, atletik, utangaç ve minimalist tiplerdir.


   
 2. gonca 16

  gonca 16 Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  21 Şubat 2012
  Mesajlar:
  1.329
  Beğenilen Mesajlar:
  780
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  istanbul
  valla tek taşla karakter çözmek değilde..eşlerimizin gücü neye yetiyorsa onu alabiliyorlar.bu durumda karakterle bi ilgisi kalmıyo :D
   
Tektaşınıza Göre Kişiliğiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Göz renginize göre kişiliğiniz

  Göz renginize göre kişiliğiniz

  ela gözlü ünlüler ela göz gözlü insanların özellikleri gözün özellikleri Mavi gözlüler: Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme yeteneğine sahip, pozitif, eli açık kişilerdir. En büyük kusurları gerçeği görmekte zorlanıp hayalperest oluşlarıdır. Çevreleri tarafından da çok sevilirler… Yeşil gözlüler: Sevdiklerini kırmayan bir yapıya sahip olan yeşil gözlüler, çok sinirli...
 2. zevkinize göre kişiliğiniz

  zevkinize göre kişiliğiniz

  Zevkler kişiliğin aynasıdır. Zevklerinize göre nasıl bir kişiliğe sahipsiniz? Huzur, kaşif ya da eğlence insanı mısınız? Zevkinize Göre Kişiliğinizi Öğrenin!
 3. Saçınıza Göre Kişilik Tahmini

  Saçınıza Göre Kişilik Tahmini

  Kızlar saçınıza göre kişilik tahmini yapıldığını biliyormuydunuz...Bilmiyorsanız buyrun okuyun saç renginize saçınızın yapısına göre kişiliğiniz :ehi: SARI SAÇ: Sarışınlar ekseriyetle kuvvetli orijinal fikirli her vaziyete uyar hevesli yaratıcı ve çeşit kabiliyetli kimselerdir. Değişikliğe bayılırlar. İyi bir şey. Ama sarışınların çoğu da lüzumundan fazla kıymet bilmezlerdir. Herhangi bir...
 4. İmzaya göre kişilik özellikleri

  İmzaya göre kişilik özellikleri

  imzaya göre kişilik Herkesin imzasının aslında bir kişiliği varmış.İmza deyip geçmemeli o imzanın altında yatan ve imza sahibinin kişilik özelliklerini yansıtan bilgileri sizler için sunuyorum bakalım sizin imzanızın özellikleri nelermiş Grafoloji (yazı bilimi) Avrupa ve Amerika'da sıklıkla başvurulan bir ilim dalı. İstihbarat teşkilatları olayları çözümlemek, büyük şirketler eleman alımında...
 5. Saç Rengine Göre Kişiliğiniz

  Saç Rengine Göre Kişiliğiniz

  ten rengine göre doğru saç rengi Saç renklerinizde kişiliğinizi yansıtıyor meleklerim.İşte sizler için derleyip toparladığım saç renklerinize göre kişiliğiniz... SARI SAÇ Sarışınlar ekseriyetle kuvvetli, orijinal fikirli, her vaziyete uyar, hevesli, yaratıcı ve çeşit kabiliyetli kimselerdir. Değişikliğe bayılırlar. İyi bir şey. Ama sarışınların çoğu da lüzumundan fazla kıymet...

Sayfayı Paylaş