telefonda fal bakan kadin falci varmi?

• Konbuyu başlatan gülşahmadan
  • Başlangıç tarihi
G

gülşahmadan

Üye
Üye
telefonda fal bakan kadin falci varmi?
malum virusten dolayi kafeler kapali fal uygulamalarindan memnun kalmadim karsindaki gercek insan mi degil mi belli degil telefonda 20 30 tlye kahve fali bakan kadin falci varsa numarasini yazar misiniz?

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
gülşahmadan' Alıntı:
malum virusten dolayi kafeler kapali fal uygulamalarindan memnun kalmadim karsindaki gercek insan mi degil mi belli degil telefonda 20 30 tlye kahve fali bakan kadin falci varsa numarasini yazar misiniz?
vallah bende yok

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
gülşahmadan' Alıntı:
Ramazandayız fal baktirma çok günah

S

SugarGirl

Üye
Üye
Mügü' Alıntı:
sağlık için doktora git canım
şikayetin ney bu arda

ben iyi olup olmayacağımı bilmek istiyorum. şu an gitmem mümkün değil bir süre bu yüzden bilmem gerek. ve hastalık bir tane değil çok.

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
SugarGirl' Alıntı:
ben iyi olup olmayacağımı bilmek istiyorum. şu an gitmem mümkün değil bir süre bu yüzden bilmem gerek. ve hastalık bir tane değil çok.
geçmiş olsun ya vallah fal bakmak iyi degil ya günaha girersin bence dua oku kendine ya şafi

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
SugarGirl' Alıntı:
ben çok dualar ediyorum zaten iyi olacakmıyım onu bilmek istiyorum isteğim bu.
You tube da dilan kahve ve tarot var özemdense bakıyor ama paralı ama kadın bile diyo benimki sadece tahmin geleceği Allahtan başkası bilemez diye söylüyor

S

SugarGirl

Üye
Üye
Likapam' Alıntı:
You tube da dilan kahve ve tarot var özemdense bakıyor ama paralı ama kadın bile diyo benimki sadece tahmin geleceği Allahtan başkası bilemez diye söylüyor

bana ücretsiz bakabilecek biri lazım yardım amaçlı :(

Benzer İçerikler