Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

telefondan ücretsiz facebook

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben telefonumdan ücretsiz facebooka bağlanmak istiyorum ancak nasıl yapıcam kosunusunda hiç bir bilgim yok.
    telefondan facebooka nasıl bağlanırım hangi ayarları yapmam lazım, nereye girmem lazım ne etmem lazım acıcık bilgi verrimisiniz :)))

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

telefondan ücretsiz facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ücretsiz ismek kursları

ücretsiz ismek kursları

ismek kursları ismek kurs saatleri almanca kursu ingilizce kurs saatleri ingilizce kursu ÜCRETSİZ İngilizce kursuna ne dersiniz? İSMEK ücretsiz kurs vermeye devam ediyor İSMEK'de diğer yabancı dillerin yanı sıra İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu eğitim verilirken daha önce de üzerinde durulmuş olan en yeni teknikler kullanılmaktadır. İngilizce eğitiminde kullanılan en son tekniklerden...
  2. telefon.

telefon.

nokia e7 hakkında bilgisi olan daha doğrusu kullanan var mı varsa bana ayrdımcı olaiblirler mi telefon hakkında ?
  3. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu
  4. Yılbaşında İstanbul Akvaryum Ücretsiz !

Yılbaşında İstanbul Akvaryum Ücretsiz !

Bu konu; Yılbaşında İstanbul Akvaryum Ücretsiz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı günü İstanbul 'da olacaksınız, sizlere daha çok çocuklarınızı sevindirecek bir haber verelim. Yılbaşında Florya 'daki İstanbul Akvaryum ücretsiz olacak ! İşte detaylar.. İstanbullulara müjdeli bir haber; açıldığı günden bu yana büyük ziyaretçi kitlelerini ağırlayan Florya'daki...
  5. Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

mobil için messenger yükle, facebook messenger yükle, messenger yükle Son zamanlarda cep telefonundan facebook bağlantısı yapanlar için mesajlaşma sorun haline geldi. Mesajınız geldiğin de yada siz yazmak istediğinizde sizi messenger yüklemeniz konusun da uyarıyor. Kısa bir süre sonra artık mobilden facebooka bağlananlar messenger üzerinden mesajlaşabilecek. Mobil cep telefonları için...

Sayfayı Paylaş