1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0

Telefonum bozulmuş olabilir mi?

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Görmüş olduğunuz gibi bu telefonu kullanıyorum 2010 ocak ayında aldım ve şu güne kadar biçok şekilde telefonu düşürdüm :D
    bugünlerde bir sorunum var telefonumu sabaha kapalı buluyorum hemde sarjlı olduğu halde kapalı duruyo.
    açıp kapama tuşuda sanırım artık calısmıyor arka bataryayı çıkarıp açıyorum :S

telefoncuya götürücem ama zamanım olmuyo malum okul falan
    sizce bataryasımı bozuldu yoksa ekranı tuşları falanmı?
    telefondan olmak istemiyorum ya :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Telefonun kesin ölmüştür bu telefona temiz 20 tl vereyim bana ver bende çocuklarımdan birisine kurayla seçip vereyim :D:D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha olur aslında ama fiyat çok düşük telefoncular 2.el olarak en az 250 tl diyorrr :p :D

Telefonum bozulmuş olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mouseniz mi bozuldu.. sakın atmayın!! işte çocuklarınıza oyuncak kirpi yapımı

mouseniz mi bozuldu.. sakın atmayın!! işte çocuklarınıza oyuncak kirpi yapımı

kazaktan oyuncak yapımı resimdede görüldüğü gibi pc mousenizden kirpi yapılışı.. artık kablolarınızı uygun şekilde kesip mouseye silikon yardımı ile yapıştırıyoruz.. kolay gelsin hanımlar ...
  2. hamilelik olabilir mi?yardım

hamilelik olabilir mi?yardım

melekler mekanı gebelik merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 9 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez...
  3. Cep telefonu Kullanımı Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir mi?

Cep telefonu Kullanımı Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir mi?

Cebinizdeki büyük tehlike cep telefonu! cep telefonu ile konuştuğunuz sırada beyin hücrelerinizin öldüğünü biliyor musunuz? Cep telefonu yaydığı mikro seviyesindeki radyasyon insan sağlığı için çok zararlı..Amerika çevre sağlığı tarafından açıklanan dehşet verici açıklama, amerika ve dünyada cep telefonu satış rakamlarını şimdiden düşürmüş durumda. Ülkemizde ise sadece cep telefonu ve insan...
  4. hamile olabilir miyim ? YARDIMM...

hamile olabilir miyim ? YARDIMM...

slm arkadaşlar ben neredeyse 1 yıldır evliyim ve bebiş istiyorum ama malesef bi şey yok şimdilik bugün regl günümdü hala birşey yok :) ve iki üç gündür baş ağrım ve bugün el parmaklarım uyuşuyor iştahımda az normale göre ama bben hemen test yapmak istemiyorum yardım edin hamiş olabilir miyim sizce... :)
  5. hamile olabilir miyim kizlar

hamile olabilir miyim kizlar

Merhaba arkadaşlar . Şuan spralle korunuyorum. 15 gun oldu adetin biteli ve daha 15 gün var adet olmama . Göğüsleri büyüdü ve acayip ağrıyor ayrıca pembe akinti geldi bugün. Karşımda da segirme tarzı kımildamalar var . Acaba hamilemiyim spralimde var ama korkuyorum DHA oğlum 14 aylık yardım edin kizlar

Sayfayı Paylaş