televizyonsuz hayat offfff

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
televizyonsuz hayat offfff
annemde ne inatmış eve 1.5 senedir bi televizyon almadı :S
arkadaşlar 1.5 senedir annemin inatı yüzünden bizim evde televizyon izlenmiyor varmı böle bir olay :tsk:1.5 sene önce abim kumandayı annemin yanında duvara vurup kırdı diye televizyona hasretiz :sinirli: annem dizi izlerken abim maç izliyicem dedi artık hiçbi program izleyemiyoruz,anne inatı bırak diyincede bilgisayar var dizinide,maçınıda,filminide ordan izle diyor:kahve:annem büyük abime kızdı,olan bize oldu kurunun yanında yaşda yandı.:seker:sesimizide çıkaramıyoruz garanti bilgisayarıda siler bu sefer toptan yanarız :almi:
annem inatçıdır sinirlendimi kolay kolay affetmez,kızgınlığı seneler sürer :argue:

çok dertliyim çok 1.5 senedir bilgisayardan dizi,film izliyorum offf anne offf ,ölmeden son kez televizyon izleme şansım olucakmı acaba :uhu:
annem kızgınlığı,televizyon düşmanlığı bitsin artık

Son düzenleme:
annedeki inata bak :D bu bizim evde olsa heralde gerçi benim icin pek etki etmez ama babam yeniden alırdı adam belgesel tutkunu :D ben netten cıkıp tv izliceme derslere 10 kat daha konsantre olurdum heralde hatim ederdim kitapları :D

Öncelikle annenin inadı takdire şayan demek istiyorum :D:D İnada bak be tam inat ama ha :D:D Annene saygılarımı sunuyorum canım...

Bende izleyeceğim şeyleri pc'den izlerim. Bana göre çok rahat, en azından reklamsız ve istediğim zamanda izliyorum :D:D

Gel gelelim, hemen hemen her evde oluşan tv kavgasına çözüm bulmaya :D:D

Sizin ev de ki tv kavgası bizim evde de oluyordu bir zamanlar:) Zira biz bu soruna başka tvler alarak çözüm bulduk :D:D Annem Tek Türkiye'yi izlemek isterken, erkek kardeşim Kurtlar Vadisi ni izlemek istiyor :D:D Biri salonda ki tv ye gidiyor, diğeri ise oturma odasında ki tv ye :D:D Ben de odama yeni alınan tv yi kurmadım bile hahaha Çünkü pc bana yetiyor :)

Umarım annenin inadı bir an önce biter ve size tv alır ve yine umarım ki, bir daha sizin ev de tv tartışması yaşanmaz :)

Bu arada tv aldığınız da bize de müjde vermeyi unutma :D:D

Television olmadan gerçektende çok sıkıcı oluyor, mesela bizim evde 24 saat tv açık izlemesek bile açık duruyor:) neden bende bilmiyorum.
Ev çok sessiz oluyor, tv bize bir arkadaş gibi herhalde ben genelde bilgisayarda oturuyorum ama kaynanam tv başından kalkmıyor:)
Elektrik gittiğinde halimiz perişan:)

aslında birde iyi yönden bakmak gerekk. tamam tv izlemekte bir ihtiyaç ama bazen o kadar kendimizi tvye kaptırıyoruz ki evde tek muhabbet olmuyo. hem bak ne güzel tv kavgalarınızda bitmiş tebrik ediyorum anneni. ama tv her eve şart.
inşallah biran önce alırsınız tvnizi de rahatlarsın sende canım.

ah su reklamlarin sureside uzun olmasaydi ya!!! her dizi seyrettigimde 15 dakikada bir reklam artik gina geldi!!! bu yuzden bazen tv yi bile acmiyorum:D:D

Geri