Temel Dürtü Analiz Testine Buyrun Melekler

1a 2b 3b 4b 5a 6c 7b 8d

titanım cevabın
UYUM VE DENGE
Sizi temelde dürten şey sükunet ve huzura açılan kapı olarak uyumu sağlamak. Bu yolda sorunları çözmek ve insanlar arasında dengeli bir ortam yaratmakta üstünüze yok. Ölçülülük ve sağduyu abidesisiniz.

- - - Updated - - -

1.c
2.b
3.b
4.b
5 b
6.b
7.c
8.a

merak ettim bende ne cikcak :D
smiley cım senınde Titanım gibi cevabın
UYUM VE DENGE
Sizi temelde dürten şey sükunet ve huzura açılan kapı olarak uyumu sağlamak. Bu yolda sorunları çözmek ve insanlar arasında dengeli bir ortam yaratmakta üstünüze yok. Ölçülülük ve sağduyu abidesisiniz.

1.c 2.b 3.b 4.b 5.a 6.c 7.c 8.d
Bakalım ne çıkıcak :))
hilalcim cevabın

UYUM VE DENGE
HAFİFLİK
Sizin temel dürtünüz; bir yetişkinin hayatının ağırlığından, sorumluluk ve stresten kaçarak, olabildiğince hafilemeyi sağlamak; kısacası hafifliğe kaçmak. Bunun için mizaha ve içinizde bir türlü büyümeyen çocuğun coşkusuna bırakıyorsunuz kendinizi

1)d
2)c
3)b
4)b
5)a
6)a
7)a
8)d
KONTROL
Sizi durup dururken dürten, yakanızı bırakmayan; adeta temel niteliğindeki dürtünüz kontrol etme dürtüsü. Her şey kontrolunuz altında olmalı. Yamuklar düzeltilmeli, dağınıklıklar düzenlenmeli, sıfır hata olmalı! Gerekirse insanlar da hizaya getirilmeli!

bakalım benim testimin sonucu ne çıkacak :)
1c.2c.3c.4b.5a.6c.7c.8b

Sizin temel dürtünüz; bir yetişkinin hayatının ağırlığından, sorumluluk ve stresten kaçarak, olabildiğince hafilemeyi sağlamak; kısacası hafifliğe kaçmak. Bunun için mizaha ve içinizde bir türlü büyümeyen çocuğun coşkusuna bırakıyorsunuz kendinizi

Açıkcası aynı ben içimdeki çocuk Hiç Büyümesin!....

Geri