Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana temizlik ile ilgili temizliğin önemini anlatan güzel sözler lazım teşekkür ediyorum. varsa lütfen paylaşır mısınız.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temizlikle ilgili sözler

Temizlikle ilgili sözler

temizlikle ilgili duvar yazıları temizlikle ilgili sözler temizlik sözleri güzel sözler temiz çevre ile özlü Her şeyin başı temizliktir diyerek temizlikle ilgili atasözleri ve özlü sözleri arayanlar için güzel sözleri paylaşıyorum *evini temiz tut misafir gelebilir kendini temiz tut azrail gelebilir *temiz bir vicdan kadar yumuşak yastık yoktur *Insani elbisesine göre karsilarlar,bilgisine...
  2. Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

Asit yağmurları ile ilgili slagonlar bu yağmurlar hakkında yani varmı öyle sloganlar arkadaşlarım.
  3. Köy ile ilgili güzel sözler arıyom var mı kızlar

Köy ile ilgili güzel sözler arıyom var mı kızlar

Köy ile ilgili köyün güzelliğini anlatacak güzel sözler var mı arkadaşlarım. Kısa yada uzun hiç farketmiyor bekliyom.
  4. Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni olsun çünkü diğer sitelere baktım hep klasikleşmiş olan eski sözler var belki sizde yenisi olur diye yazayım dedim.
  5. Temizlik İle İlgili Hadisler

Temizlik İle İlgili Hadisler

bu konu temizlik ile ilgili hadislere yer vermektedir. Temizlik imandandır sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Dinimiz de temizliğe verilen değer çok fazladır. Kişisel ve çevre temizliğine her zaman önem vermeli ve buna göre davranmalıyız. Temizlik üzerine söylenen hadisleri sizler için paylaşarak. sizlere temizliğin dinimiz de ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Ey iman edenler...

Sayfayı Paylaş