temizlik ürünlerinden hangisi daha iyi,hangisi daha hesaplı

ben evde lavabolar içn yağ lekeleri falan için ciilit bang kullanıyorum çıkaramadığı leke görmedim.yüzey içinde bimden cifin yüzey temizleyicilerini alıyorum .pembelisi güzel kokuyo:D çamaşırlar içinde kosla kullanıyorum. domestosta vazgeçilmezlerim arasında:D:D

Bende amway ve avon a yeni üye oldum. Bu markaların birçok ürününü kendimde kullanıyorum. Siz bu markaların hangi ürünlerinden memnunsunuz?

Ben artık temizlik ürünlerinde doğal olanları terchi ediyorum ama evimde kireç sökücü v.s. de kullanmama gerek kalmadı artık nefret ediyordum onlardan. Kanserin başı bunlar kızlar çamaşır suları ve kireç çözücüler ve ben bunlardan büyük oranda kurtuldum.

Bir arkadaşımın Avrupa'da kullanmış olduğu ürünlerden bahsetmişti, smart silis ürünleri kullansana diye. Lekenin oluşmasını geciktiren ve kiri yüzeye tutundurmayan ürünler. Türkiye'de de araştırdım buldum. Banyomda, mutfağıma, koltuklarımda, halılarımda uyguladım. Su ve kireç lekesi ıslak mikforiber bez ile silince çıkıyor kireç çözücü kullanmıyorum. Halılarıma zaten çay, kahve işlemiyor artık gerçekten çok memnnun kaldım. Biraz pahalı ürünler ama 6 ay ile 1 yıl arası da gidiyorlar bir kere uygulayınca. İsim vermeyeyim doğal temizleyiciler ile smart silis ürünlerine, reklam olmasın.

Geri