Temmuz 2013 anne adaylari....

benimkide ayni gönül.. simdilik hersey normal görünüyormus cok sükür.. bende sezeryandan korkuyordum

hadi hayirlisi canim sen böyle tarihi yazinca bende heyecan yapiyorum valla
rabbim insallah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip eder canim. oh masallah bebimiz büyüyor... Bugün esim Eskisehirin resmini cekip yollamis cepten özledm orayi ya.. her taraf güvercin doluydu bol bol gez kiz ne güzel havada güzel orada.

kizlar dr agrimin normal oldugunu hersey iyi göründügünü söyledi. bebek ve plasenta kendine yer yapiyor ondan dolayi olur agrilar dedi. Ama yinede testler yapt CTG ye bagladi, idrar kan aldi.. kanin sonucu yarin ögleden sonra belli olurmus tekrar arayacagim Hersey pilan icinde ilerliyor dedi.. bebimi ölctü ve 1600-1700gr civari dedi yani normal büyüyor cok güzel dedi
dönmüs yerini almis dedi ayaklari nerede elleri nerede duruyor onlari gösterdi karnim zaten cok kipir kipir oldugu icin biliyorum artik eliylemi oynuyor ayaklarimi yoksa poposumu diye

gunaydın kızlar...o maşallah smicim buyutmuşsun bebişi hayırlısı neyse o olsun cnm ınş.normal olur ıkınızınde sezeryan zor tabı ama yapcak bısey yok bı sekılde cıkacak o bebıs ) evet gecen cuma c.tesı harıkaydı esk.de hava dun bugun berbat yurt genelı boyle yagmurlu soguk hatta dun kar a benzer bısey yagıyodu yanı oderece..kızlar buarada bugun dunyalar tatlısı kızımın dogumgunu melegım ıyıkı var ıyıkı dogurmuşum senı dıyorum çook sevılıyor çoook bugun kutlıycaz bakalım okuldan gelınce bende daha hazırlık yok yalnız bırazdan kosturmaca başlar sıze ıyıgunleeer

gözün aydin cnm. bu oglanlar bizi basta biraz üzdü ama sonradan düzeldiler allaha sükür.

Iyiki dogdunn annesinin prensesiiiii. nice mutlu saglikli senelere...
sag saglim dogsunlarda ister sezeryan ister normal dogsunlar.. ilk sen alcaksin galiba bebegini kucagina benimde suan arkadasim hastanede suni sanci vermisler bekliyor, hayirlisiyla kurtulur insallah. bebegi tombismis, doktorlar beklemedi suni sanci verdi

ikinisde bebislerinizi gördünüz sira bende.... Cumaaaa cabuk gel.
pazarteside yine Ultrason randevum var, ikiside arka arkaya denk geldi

allahdan havalar güzelde vakit cabuk geciyor.

çook sağol cnm kutladık bakalım ablamızın dogum gununu.evet galiba ilk ben alacagım kucagıma hayırlısı ınsallah bakalım..nasılsınız nasıl gıdıyor hamılelık benım bazen sagıma bazen alt tarafıma boyle sancı gıbı bı agrı gırıyo sızdede oluyomu annem normal yerı daralıyo dıyo ben korkuyorum zaten hareketlerımız kısıtlanıyor yavas yavas..cuma gunu 30 haftalık oluyoruz bakalım 8 hafta falan kalıyo şaka gıbı buarada benım bu kız çok yaramaz olucak heralde ablasına hıc benzemıyo maş.hep kıpır kıpır çok hareketlı canım benım yaa...gonulcum sende gıt bakalım kontrolunede gör gel melegını..öpüyrm cnm..

ay canim masallah benim yerimede öp, iyki dogdu... kac yasina girdi?
iyi kutlamalar canim

aynen canim bendede öyle oldugu icin gitmistim pazartesi dr´a. Hersey iyi dedi yeri daraldikca öyle agrilar olur dedi.. organlarini sIkIstiriyorlar kendilerine yer yapiyorlar dedi... bizde yarin 30 haftalik olacagiz insallah