Temmuz 2013 anne adaylari....

Konu, 'Temmuz Ayı Anneleri' kısmında gönül86 tarafından paylaşıldı.

1. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    Legen kemiyi olmasi lazim.. dogumdan sonra kosmak atlamak yorucu sporlar uzun bi süre.tavsiye ediLmiyor. ileride idrar kacirma tutamama sorunlari oluyormus... simdi jimlastik hareketlerle kaslari calistirman gerekiyor. ilk dogumda kursa gitmistim.. Simdi evde dvd ile caliscam.. Rückbildungsgymnastik diye dvdleri bulabilirsin

tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Bu haftasonu yüzmeye gidicem vala bilmiyorum yorucu olacakmi :) bende kursa gitmek istiyorum arastirmam lazim

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    gönülcüm tikandi yazmak istemistim :)
    kizlar 9kg kaldi veremiyorum artik... bu arada sütüm cogaldi oglan hepsini emmiyor o yüzden azalsin diye ara ara nanecayi iciyorum...

tuqqce bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bu arada Cuma trye ucuyorum :)

tuqqce bunu beğendi.
  5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    tatlim ya sonra sutun azalmasin dikkat et benimde cok bende sagiyorum disari cikinca lazim oluyor fenchel tee vermiyorum cok fazla zaten hic istemiyor cook az iciyor o ona yeter benim sutumden baska bisey icmesin simdi.iyi bakalim trde ne kadar kalacaksin?bende bu kis gitmek istiyorum bakalim insallah

smiley bunu beğendi.
  6. huseynova leyla

huseynova leyla Forum Okuru

smiley bunu beğendi.
  7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    alooo annelerim nerelerdesiniz nasilsiniz... buarada verdigim tüm lilolar gitti hatta üstüne bide 3-4 kg daha verdim hahaha ....
    En güzel Diät emzirmek ve bir yaramaz evlat hahaha

Temmuz 2013 anne adaylari.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

Anne adaylari bu ürünlere dikkat edin

anne adaylari gebelik embriyo cocuk arastirma Araştırmacılar, annenin idrarındaki fitalatların oranı arttıkça çocuklarının zihinsel ve motor gelişiminin daha geri olduğunu saptadı! Plastik maddeleri yumuşatmak için kullanılan, yaygın olarak da mutfak malzemeleri, oyuncak ve kozmetik ürünlerde bulunan fitalatların, anne karnındaki bebeğin zihinsel ve motor gelişimini yavaşlattığı...
  2. Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

Gebelikte Anne Adaylarinin 9 Aylik Psikolojisi

birbirlerini anlamaya calisiyorlar : Butun kadınlar hamilelik dönemini farklı duygu ve bedensel değişimlerle yaşar. Bunlar hakkında önceden bilgi sahibi olmak gebeliğe karşı daha bilinçli ve pozitif yaklaşılmasını sağlar. İşte bu özel süreçte her anne adayının bilmesi gerekenler... İkinci üç ay anne adayları için ilk üç aya göre daha sakin geçiyor....
  3. Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

Anne adaylarinin dikkatine, iste size belenme listesi.....

hamilelikte beslenme, hamilelikte beslenme menüsü, hamilelikte beslenme listesi Sevgili Anne adaylarimiz, hamilelikte beslenmemize dahada dikkatli olmamiz gerek. Bunun icin Prof.Dr. Hakan Şatıroğlu örnek bir beslenme Listesi hazirlamis. Örnek beslenme Listesi SABAH: 1 bardak süt, 1 yumurta, 1 dilim peynir, 1 orta dilim ekmek, 1 domates, 1 salatalık, maydanoz, yeşil biber, dereotu...
  4. Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anne Adaylari Buraya......

Temmuz 2012 Anneleri, anne adayları, Selam Meleklerim, Artik bende bi Anne adayiyim ve cok heyecanliyim, :hamileyim:Tüm Temmuz Anne adaylarini köseme bekliyorm. Hep birlikte ne hissediyorsak ne gibi rahatsizliklarimiz oluyorsa paylasalim sohbet edelim istiyorum. Sevincimizi, heyecanimizi, sikayetlerimizi, endiselerimizi paylasalim..... Rabbim bebek bekleyenlerin hepsine insallah bu...
  5. Bambi Temmuz 2013 İndirimi

Bambi Temmuz 2013 İndirimi

bambi indirim bambi kampanya Sevgili melekler, ünlü ayakkabı mağazası Bambi, Temmuz indirimiyle sizlerle! Fırsat reyonunda ki % 70'e varan bu indirimleri sakın kaçırmayın!

Sayfayı Paylaş