Temmuz 2013 anne adaylari....

ohh masallah sen hizlisin :) aslinda bende alirdim ama annem frenledi beni... izine cikinca al daha erken dedi, bide riskliydiya basta onunda etkisi var tabii... güle güle giyinsinler insallahh.

hay masallahh kocaman olmus kizimiz, bakalim benim bücür ne alemde cuma ögrencem bakalim :) sezeryanda genelde erken aliyorlar, benimde basta sezeryan olma ihtimali vardi, banada demislerdi 1-2 hafta önce aliriz diye. ben cok korkuyordum sezeryandan yaa, allahdan hersey normale döndü, normal dogum gözüküyor simdilik ama 33. Haftada karar verilcek. hayirlisi olsun..

benimkide ayni gönül.. simdilik hersey normal görünüyormus cok sükür.. bende sezeryandan korkuyordum :D:D

günaydın kızlar..yazamadım doktordan beri geçmiş olsun smi göğüs agrısı derken kaburganın kemikleri batıyor onumu diyorsun acaba?allah şifa versin git bakalım..kızlar benim sezeryan olucagım kesinleşti ilkim sezeryan old.için direk sezeryan dedi doktor ve günümüzde 1 hafta veya 10 gün öne çekildi :S yani 74 gün gözüküyodu bugün itibariyle 64 e falan düşücez zaman daralıyor....
buarada kızım 28.haftada 1.400 gr olmuş kafası ve bacakları 2 hafta ileriden gidiyor :) 31 haftalık gözüküyomuş gelişimi gayet iyi dedi artık ultrasona sıgmıyor tabiduruş pozisyonumuz aynı kafa aşagıda ayaklar mideme doğru bu sefer bende bilemedim ultrasonda kafasımı gövdesimi :)
buarada arkadaşım doğum yaptı çok çok memnun epiduralden kesinlikle tavsiye ediyo sonuç kaçınılmaz sezeryan olcagı için düşünmek lazım napalım her ameliyatın bi riski var allah hakkımızda hayırlısını versin...buarada gece hiç uyuyamadım nedense zaten çift yastıkla zor yatıyorum bu mide öldürecek beni tek sıkıntım bu ya.buyuk alısverıs yapmadım bende daha tek tuk bir iki şey aldım okadar oda yapıcam kızlarıma büyük dolap falan dusunuyorum bakalım..kendinize iyi bakın hşçkln..:ar4fd:

hadi hayirlisi canim sen böyle tarihi yazinca bende heyecan yapiyorum valla :D:D
rabbim insallah saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip eder canim. oh masallah bebimiz büyüyor... Bugün esim Eskisehirin resmini cekip yollamis cepten özledm orayi ya.. her taraf güvercin doluydu :D:D bol bol gez kiz ne güzel havada güzel orada. :D:D

kizlar dr agrimin normal oldugunu hersey iyi göründügünü söyledi. bebek ve plasenta kendine yer yapiyor ondan dolayi olur agrilar dedi. Ama yinede testler yapt CTG ye bagladi, idrar kan aldi.. kanin sonucu yarin ögleden sonra belli olurmus tekrar arayacagim :D Hersey pilan icinde ilerliyor dedi.. bebimi ölctü ve 1600-1700gr civari dedi yani normal büyüyor cok güzel dedi :D
dönmüs yerini almis dedi :D ayaklari nerede elleri nerede duruyor onlari gösterdi :D:Dkarnim zaten cok kipir kipir oldugu icin biliyorum artik eliylemi oynuyor ayaklarimi yoksa poposumu diye :D:D

gunaydın kızlar...o maşallah smicim buyutmuşsun bebişi hayırlısı neyse o olsun cnm ınş.normal olur ıkınızınde sezeryan zor tabı ama yapcak bısey yok bı sekılde cıkacak o bebıs :)) evet gecen cuma c.tesı harıkaydı esk.de hava dun bugun berbat yurt genelı boyle yagmurlu soguk hatta dun kar a benzer bısey yagıyodu yanı oderece..kızlar buarada bugun dunyalar tatlısı kızımın dogumgunu melegım ıyıkı var ıyıkı dogurmuşum senı dıyorum çook sevılıyor çoook bugun kutlıycaz bakalım okuldan gelınce bende daha hazırlık yok yalnız :) bırazdan kosturmaca başlar sıze ıyıgunleeer :)

kizlar dr agrimin normal oldugunu hersey iyi göründügünü söyledi. bebek ve plasenta kendine yer yapiyor ondan dolayi olur agrilar dedi. Ama yinede testler yapt CTG ye bagladi, idrar kan aldi.. kanin sonucu yarin ögleden sonra belli olurmus tekrar arayacagim :D Hersey pilan icinde ilerliyor dedi.. bebimi ölctü ve 1600-1700gr civari dedi yani normal büyüyor cok güzel dedi :D
dönmüs yerini almis dedi :D ayaklari nerede elleri nerede duruyor onlari gösterdi :D:Dkarnim zaten cok kipir kipir oldugu icin biliyorum artik eliylemi oynuyor ayaklarimi yoksa poposumu diye :D:D

gözün aydin cnm. bu oglanlar bizi basta biraz üzdü ama sonradan düzeldiler allaha sükür.

gunaydın kızlar...o maşallah smicim buyutmuşsun bebişi hayırlısı neyse o olsun cnm ınş.normal olur ıkınızınde sezeryan zor tabı ama yapcak bısey yok bı sekılde cıkacak o bebıs :)) evet gecen cuma c.tesı harıkaydı esk.de hava dun bugun berbat yurt genelı boyle yagmurlu soguk hatta dun kar a benzer bısey yagıyodu yanı oderece..kızlar buarada bugun dunyalar tatlısı kızımın dogumgunu melegım ıyıkı var ıyıkı dogurmuşum senı dıyorum çook sevılıyor çoook bugun kutlıycaz bakalım okuldan gelınce bende daha hazırlık yok yalnız :) bırazdan kosturmaca başlar sıze ıyıgunleeer :)

Iyiki dogdunn annesinin prensesiiiii. nice mutlu saglikli senelere...
sag saglim dogsunlarda ister sezeryan ister normal dogsunlar.. ilk sen alcaksin galiba bebegini kucagina :) benimde suan arkadasim hastanede suni sanci vermisler bekliyor, hayirlisiyla kurtulur insallah. bebegi tombismis, doktorlar beklemedi suni sanci verdi :(

ikinisde bebislerinizi gördünüz sira bende.... Cumaaaa cabuk gel.
pazarteside yine Ultrason randevum var, ikiside arka arkaya denk geldi :)

allahdan havalar güzelde vakit cabuk geciyor.

çook sağol cnm kutladık bakalım ablamızın dogum gununu.evet galiba ilk ben alacagım kucagıma hayırlısı ınsallah bakalım..nasılsınız nasıl gıdıyor hamılelık benım bazen sagıma bazen alt tarafıma boyle sancı gıbı bı agrı gırıyo sızdede oluyomu annem normal yerı daralıyo dıyo ben korkuyorum zaten hareketlerımız kısıtlanıyor yavas yavas..cuma gunu 30 haftalık oluyoruz bakalım 8 hafta falan kalıyo şaka gıbı buarada benım bu kız çok yaramaz olucak heralde ablasına hıc benzemıyo maş.hep kıpır kıpır çok hareketlı canım benım yaa...gonulcum sende gıt bakalım kontrolunede gör gel melegını..öpüyrm cnm..

ay canim masallah benim yerimede öp, iyki dogdu... kac yasina girdi?
iyi kutlamalar canim :D

çook sağol cnm kutladık bakalım ablamızın dogum gununu.evet galiba ilk ben alacagım kucagıma hayırlısı ınsallah bakalım..nasılsınız nasıl gıdıyor hamılelık benım bazen sagıma bazen alt tarafıma boyle sancı gıbı bı agrı gırıyo sızdede oluyomu annem normal yerı daralıyo dıyo ben korkuyorum zaten hareketlerımız kısıtlanıyor yavas yavas..cuma gunu 30 haftalık oluyoruz bakalım 8 hafta falan kalıyo şaka gıbı buarada benım bu kız çok yaramaz olucak heralde ablasına hıc benzemıyo maş.hep kıpır kıpır çok hareketlı canım benım yaa...gonulcum sende gıt bakalım kontrolunede gör gel melegını..öpüyrm cnm..

aynen canim bendede öyle oldugu icin gitmistim pazartesi dr´a. Hersey iyi dedi yeri daraldikca öyle agrilar olur dedi.. organlarini sIkIstiriyorlar kendilerine yer yapiyorlar dedi... bizde yarin 30 haftalik olacagiz insallah :D:D

Geri