Temmuz 2013 anne adaylari....

valla yandık ozaman karındaki hareketleri doguncada devam ederse...aman kınamayalaım kızlar bende şahit oldum kınayanınki daha yaramaz oluyoo :)

kızlar merhaba... nasılsınız? biz 26 haftalık olduk ve tekmelerini kafasını vs iyice hissediyorum.. gezinip duruyor... Kızlar ya yatarken hangi pozisyonda uyuyacağımı bilemiyorum. acaba rahatsız mı ediyorum bebeğimi diyorum.. birde yarın kontrolümüz var, şeker testi yapacaklar..

Karnında hareketli olması gerçekten dışarıda da hareketli olacak demek mi :)

kizllarrrrr 3D/4D ultrasondan geliyorum....
müthis birsey bu. yeni teknolojie varmis, 3D HD. mükemmel görüntü, güldü, gözlerini ovusturdu, göbek bagiyla oynadi, allahim ne güzel birsey, ablasina hic benzemiyor :) ayy cok güzel yaa, kelimelere dökemiyorum hisslerimi, 22 Dk DVD´ye cekti. ikide resim verdi.... resimi fazla verse iyi olurdu asilnda, ama olsun cooook güzeldiiii...

- - - Updated - - -

valla kizlar bende öyleydi, karnimda hic durmuyordu, dogdu iki yasina girdi hala durmuyor :)

insallah öyle olmazlar ya... o yüzden cok cok Kehf suresini dinletin bebilerinize... öyle olmamasi icin :D
benimkide masallah hic durmuyor :D

gönül ne kadar ödedin canim o ultrasona... bende cok istiyorum ama pahali ya... 90-120 Euro cok geliyor dogruyu söyleyim :( bilemiyorum yaptirsammi yaptirmasammi. Bide dr dedi oglum dönmüs bile dogum pozisyonuna girmis.. gtsem aceba iyi görebilecekmiyim yoksa bebi kendini göstermiycekmi? bilemiyorumki....

insallah öyle olmazlar ya... o yüzden cok cok Kehf suresini dinletin bebilerinize... öyle olmamasi icin :D
benimkide masallah hic durmuyor :D

gönül ne kadar ödedin canim o ultrasona... bende cok istiyorum ama pahali ya... 90-120 Euro cok geliyor dogruyu söyleyim :( bilemiyorum yaptirsammi yaptirmasammi. Bide dr dedi oglum dönmüs bile dogum pozisyonuna girmis.. gtsem aceba iyi görebilecekmiyim yoksa bebi kendini göstermiycekmi? bilemiyorumki....

kizimda 90 € vermistim, 3 kere gitmistim, iyi cikana kadar :), simdi ayni dokor´a 120 € verdim, ama doktor aciklama yapti, yeni system gelmis HD gözteriyor... oglumda iyi poz verdi ve süper bi DVD yaptik doktor, dün iki kere izledim, ilerimi bitirim bidaha izlicem :) benim´de dogum posisyonundaydi, o fark etmiyor. 29-33 haftalari tavsiye ediyorlar. esime fiyati söylememistim, 120 € duyunca, sesizce afedersiniz "Cüüs" dedi :) ama gercekten cok güzel oldu yaa... kiziminkinden cok daha güzel olduu..

bügünde kendi doktorumda randevum vardi...

o 3d´de süper poz veren cocuk, bugün sifir poz verdi, saka gibi ya, hic biyerini belli degildi... oglum dogum pozisyonundaydi, ultrasonun sonuna dogru dönmesinmi :) baya hareketli bi gününde, ama doktor döner daha dedi...
1 haftada önden gidiyor, 29+0 aslinda ama 30+1 cikiyor kontrollerde. sizim bu haftalarda bebisin kilosu ne kadardi`??? benimkine 1800 gr. 38-39 cm dedi... bana biraz sisko geldi. ( ayni haftalarda kizim 1300 gr. di)

bügünde kendi doktorumda randevum vardi...

o 3d´de süper poz veren cocuk, bugün sifir poz verdi, saka gibi ya, hic biyerini belli degildi... oglum dogum pozisyonundaydi, ultrasonun sonuna dogru dönmesinmi :) baya hareketli bi gününde, ama doktor döner daha dedi...
1 haftada önden gidiyor, 29+0 aslinda ama 30+1 cikiyor kontrollerde. sizim bu haftalarda bebisin kilosu ne kadardi`??? benimkine 1800 gr. 38-39 cm dedi... bana biraz sisko geldi. ( ayni haftalarda kizim 1300 gr. di)

masallah canim sisko degildir canim ya, saglikli olsun meleginde...
gecen hafta oglum 1600-1700 arasiydi boyunu söylemedi. 22 Marta ise 1100 gram boyu 35 cm di.
ben suan 30 cu haftadayim yani 29+4 :D

canim bugün dra gittim oglumu gördüm ama kadinin ultrason agleti o kadar kötüki resim cekemedi. Ama yüzünü gördüm bebimin.. Esim resim bekliyordu göremedi..
Oglum 2000 gram olmus bu arada.

Son düzenleme:
canim bugün dra gittim oglumu gördüm ama kadinin ultrason agleti o kadar kötüki resim cekemedi. Ama yüzünü gördüm bebimin.. Esim resim bekliyordu göremedi..
Oglum 2000 gram olmus bu arada.

oh masallah 2kilo olmus, gününden büyükmü dedi doktor yoksa tam kendi günü´mu? boyunu söyledimi? bende 1 hafta büyük cikti ultrasonda, ...
ultraschall aletleri gercekten cok fark ediyor yaa... benim kendi doktorumunda okadar iyi degil, hatta bidaha hamile olunca degistircem doktoru demistim, ama doktordan ve orada calisanlardan cok memnunum yine kaldim :) 3.de belki degistiririm :)

Geri