temmuzda fatih akın

palyacozi

Yeni Üye
Üye
temmuzda fatih akın
fatih akın örgüleri fatihakın örgü fatih akın örgü fatihakın sitesi modelleri
fatih akın ın serisinden bir film. sürükleyici....

aynı zamanda filmin içerisinde kedinin kuyruğunda sevgiyi araması gibi bir kovalama var... bulup yakalamanız dileğiyle

film hakkında notlar:

Temmuz'da (Sinema Filmi)
Daniel, öğrencilerinin kendisiyle alay ettiği, kendi küçük dünyasında hemen hemen kimse tarafından ciddiye alınmayan yalnız ve genç bir öğretmendir. Daniel’in makus talihi, Juli ile tanıştığında değişecektir. Juli ilk görüşte aşık olduğu Daniel’in falına bakmış ve Daniel’i çok kısa zamanda hayatının aşkını bulacağına ikna etmiştir. Maalesef işler Juli’nin planladığı gibi yürümez ve Daniel bir Türk Kızı olan Melek’e aşık olur. Daniel, Melek’in peşinden gerçek aşkı bulmak üzere İstanbul’a gitmeye karar verir. Juli ise Daniel’in peşindedir. Juli ve Daniel Almanya’da başlayan ve Ortaköy’de sonuçlanacak bir maceraya doğru yelken açarlar. İstanbul’a yani gerçek aşka uzanan bu zahmetli yolculukta ikili hem kendileri hem de yaşadıkları dünya hakkında pek çok şey öğreneceklerdir. Tesadüflerin, büyümenin ve sevgiyi kabullenmenin o keyifli yolculuğu her geçen an Juli ile Daniel’i sarmalamaktadır.

juli daniel e sorar :
“Onu bulduğun zaman ne yapacaksın? Ne diyeceksin ona?” der. “Bilmiyorum, gerçekten bilmiyorum. Ne söylemeliyim peki?” der. Culi aslında kendisine söylenmesini istediği şeyleri söyler Daniel’e “Immm şöyle bir şey: Sevgilim kilometrelerce yol katettim, dağları aşıp, nehirleri geçtim, hüsrana uğradım, nefsime yenik düştüm, işte güneşe doğru yürüdüm seni bulmak için, seni seviyorum”
izlemeniz dileğiyle keyif alacağınıza inanıyorum...

Geri