Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar

bitanesi

Hamiş Melek
Temzlik yapmayı sevenlerin ve sevmeyenlerin köşesi buyrun hanımlar
:ohoh: HAYDİN SEVGİLİ BAYANLAR. TEMİZLİKLE İLGİLİ YARDIMA DESTEĞE GAZA İHTİYACI OLANLAR. BURDA PRATİK FİKİKERİMİZ EV DÜZENİMİZİ TEMİZLİK ANLAYIŞIMIZI PAYLAŞALIM. KIDEMLİ ABLALAR BİZM GİBİ YENİ EVLİLERE ÖRNEK OLSUN.

ben iki snelik evliyim ev düzeniyle ilgili çok badireler atlattım. bekarken hiç iş yapmazdım ablam dolayısyla kaytarırdım hep. evlenince çok zor oldu tabi daha yeni alışıyorum. he tek avantajım becerikli ve hızlıyım çopk şükür yapmak isteyince elimden kurtulmaz hiç bişey. ama bi süre sonra sıkılıyorum. nasıl temizlik yaparsınız düzeniniz nasıl

en sevmediğim iş ütü yapmak dolap düzenlemeyi sevmem başlayınca zevkli oluyo ama. pc başına geçince işler kalıo. bide ben sabahları iş yapmayı adet haline getiremdim hep öğleden sonra başlıyom akşam daha zevkli gelio ama o zmanda çat kapı gelen olur korksu oluo:shot:

bende yeni evlendim :( bana da yardım ben de bekarken iş yapmazdım ablalarım yapardı ben çalışıyordum şimdi hala alışamadım ev işlerine düzenime :(

nedesemkı bende ütüyü hıç sevmem balkon yıkamayı severım ben hahaha bıde her ısımı bıtırıp dus alıp ta oturmayı yada kanepeye uzanmayı çok severım heryerım ağrıcak belım bacaklarım ayağımın altıı temızlık yapmısım hissi olcak yanı hahaha

topiğin hayırlı olsun bitanesi . ben 15 yaşpında başldım temizlik yemek felan . evlinc hiç zorlanadı özlelikle emek konusunda çok iyiyimdir yane :)

ben yemek konusnda çpok iyiyim o yözden sorun yok. tek sorun her zaman düzenli olamıyom bi zman sonra bıkıom ya nasıl düzene sokcam kendimi ve evimi

ben titizimdir ama çok dağınımdır temizlikde bol deterja kullanırım evde her marka temzilik malz vardır bide kafam ne zman eserse ozman yaparım halı çırpma hastalığı var canım sıkıldıkça halı yıkarım ondan doalyıda bel fıtığı oldum :)

Geri