1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Ağır Kapı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ağır kapı aksak lisan Kelimeler yetmiyor
    Çıplak yara günışığı
    Tenimi incitiyor

İçeriden yeni çıktım
    Dünya almıyor beni
    Yüreğimde yatar hala
    Ölenlerin yemini

Hangi meydan hangi sokak kavuşturur bizi
    Hangi yalan hangi yasak karşılar bizi

Ne insanlar ne mekanlar
    Özlemlere yetmiyor
    Başka sözler başka yüzler
    Ödeşmeler bitmiyor

Aşk uyudu ranzalarda
    Düşler eskidi gitti
    Islığıma gömüyorum
    Kalbimdeki sözleri

Hangi meydan hangi sokak kavuşturur bizi
    Hangi yalan hangi yasak karşılar bizi

Teoman - Ağır Kapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güveç kaplara

güveç kaplara

güveç kullanmadan önce güveci kullanmadan önce güveç kapları küçük yemekleri küçük kaplarında yemek  Toprak çömlek ve tencereler yeni alındıklarında küçük çatlaklar sebebiyle kırılma tehlikesiyle karşı karşıyadırlar. Bunun için kullanmadan önce 3/4'ünü sirkeli sıcak suyla doldurun 24 saat bekletin ve soğuk suyla yıkayın.
  2. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  3. Kağıttan Kapı Süsü

Kağıttan Kapı Süsü

kapı süsü modelleri kağıttan süsler nasıl yapılır Kızlar hemen yapalım hepimiz... Çok hoş durmuyor mu :) Bunu vermek isterseniz aşağıdaki malzemelere ihtiyaç duyacaksınız 1-2 yaprak - Ben 2 farklı renk şekilde aynı kağıt kullanılmıştır. Kağıt seçimi ile kare dışında düşünün - ambalaj kağıdı kullanmak gerekmez, o dergi sayfaları, düz eski beyaz ofis kağıdı, eski çizgi romanlar, bir şey...
  4. Kapı kolları

Kapı kolları

Gerçektende ilginç modeller peki siz böyle kapı kolları olsun istermisiniz evinizde :minik:
  5. hastane kapı süsü aldınızmı?

hastane kapı süsü aldınızmı?

bebek çukulatası bebek hediyeleri Selam kızlar hastanelerde kapıya asmak için süs aldınızmı bazı hastaneler kendiliğinden asıyor siz nasıl bir süs aldınız

Sayfayı Paylaş