1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0---------------
    B--3--------------------------------------------
    G--------------3--------------------2--0---2----
    D-----------------------------------------------
    A-----------------------------------------------
    E-----------------------------------------------

E----0---1--------------------------------------
    B--3--------------------------------------------
    G----------3--2--0------0-----0----2---0----2---
    D--------------------------3--------------------
    A-----------------------------------------------
    E-----------------------------------------------

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Dünya - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Dünya - AKOR (versiyon 1)

Em D C Herkes gibi Em D C Olmayan hayaller peşinde Em D C Yalnızım Em D C Kelimeler acıtır canımızı Em D C Bilmeden Em D C El yordamıyla yaşarken B Dinle artık duymuyoruz C D Yalama hayaller sonunda Em D C Dünya dünya X2 Em D C B A B Dünya...
  2. Teoman - Onyedi - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Onyedi - AKOR (versiyon 1)

onyedi akor teoman onyedi akor on yedi tab --------------------------(solo)-------------------------- E-------------0-10-10----0-5-3-1-0-1-1--0-0--1------------ B---1-3—1-0-1----------1------------3----1-----3-1-0-1---- G--2------------------2--------------------------------2-- D-2------------------------------------------------------- C D Boşver beni...
  3. Teoman - Yollar - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Yollar - AKOR (versiyon 1)

/--------------------(solo)-------------------- EI----2--------------2--I----2-----------------I BI----------------------I----------------------I GI-4-----4-3-4343-4-----I-4-----4-3-4343-------I DI----------------------I----------------4-----I (3kez) EI------I-------2--------I BI------I----------------I GI-4----I-3--4-----------I DI------I----------------I...
  4. Teoman - Dudaklarımda - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Dudaklarımda - AKOR (versiyon 1)

Intro:G-Cx2 G C Hadi başlat beni rahatlat,doya doya yaşat hayatımı G D Umutlandır benimle ol,paylaş sende aşkımı C G Benimsin tam benimsin,hiç bitmeyen aşkımsın D Dudaklarımda... C G D G Yaşat beni eğlencenle,buz gibi tenin elimde her zaman her...
  5. Teoman - Kıskançlık - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Kıskançlık - AKOR (versiyon 1)

C G# C Bir gün daha bitti önümde G# C Günler gelir geçer ve antibiyotikler G# C Kimim ben, bugün ne günlerden? G# Kırk derece yüksek ateş Am Ve kıskançlık G Bu zayıflık anında F Am Bir aşkın komasında G F C Kıskançlık...

Sayfayı Paylaş