1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Hergün Aradıysam

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gizli değil ki bu, okunuyor yüzümden Sonsuz bulamayışı kalbimin Bir daha aramaz tanırım onu
    Kaçamağı beynimin
    Tutunuversem
    Çalısıyla sevginin
    Uçurumlarda...
    Her gün aradıysam,
    Hiç bulamadıysam,
    Hep çocuk kaldıysam.
    Büyür müyüm sonunda?
    Tek sen değilsin ki
    Boşluğa uzanan
    Korkak,sevgisiz kalbimiz
    Bir daha aramaz
    Tanırım onu
    Yaralıyız hepimiz.

Teoman - Hergün Aradıysam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeNi Aradım Herşeyde..

SeNi Aradım Herşeyde..

SeNi Aradım Herşeyde.. Bu gece yollarda aradım seni, bıkmadan usanmadan yürüdüm bütün gece...her adımımı sana kavuşurum diye attım ama olmadı. Sana ulaşamadım, hüzünlendim... Derken gökyüzüne evet gökyüzüne baktım,yine bir umut doldu bir anda içime, yıldızların arasında aradım seni ama bulamadım... Gözlerimden onlara karşılık 2 yıldız düştü sanki ben ağlarken... Sonra sanki öyle derinden...
  2. GökÇe - Aradım Seni (akor)

GökÇe - Aradım Seni (akor)

ararım seni her yerde akor gökçe aradım seni akor ararım cmü Aşığım ben sana g f cmü Herşeye varım n'olur anla cmü Eridim bittim mahfoldum g f cmü Artık dayanmaya yoruldum cmü Kafaya taktım seni ben g f cmü Ya benim olcaksın ya benim cmü Eridim bittim mohfoldum g f cmü Artık dayanmaya yoruldum f-g cm...
  3. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...
  4. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  5. agop arad kimdir

agop arad kimdir

agop arad kimdir biyografisi hayatı ve hakkında kısa bilgiler arıyorum verirseniz memnun olurum.

Sayfayı Paylaş