1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Teoman - Paramparça

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Saatim yok tam olarak bilemem Biraz bira biraz şarap önceydi Nasıl oluyor vakit bir türlü geçmezken
    Yıllar hayatlar geçiyor
    Kayıp bir bavul gibiyim hava alanında
    Yada boş bir yüzme havuzu sonbaharda
    Çok mu ayıp hala mutluluk istemek
    Neyse zaten hiç halim yok

Bugün benim doğum günüm
    Hem sarhoşum hem yastayım
    Bir bar taburesi üstünde
    Babamın öldüğü yaştayım
    Bugün benim doğum günüm
    Kelimeler büyüyor ağzımda
    Bildiğim tüm hayatlar

Paramparça, paramparça

Takatim yok yinede telefona sarıldım
    Son bir özür için sevdiğim kadınlardan
    Aradım mesajlar çıktı kapattım
    Telesekretere konuşamayanlardanım

Teoman - Paramparça konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Mektup

Teoman - Mektup

Telefonda konuşamam bilirsin, Mektuplarıysa ertelerim hep,belkide yazım çirkin diye. Çok düşündüm, çok kurdum, Karar verdim hep vazgeçtim,ama sana yazabilirim nihayet. Aslında söz vermiştim,duygularımı kilitlemiştim,ta ki sen açana dek. Korkma sevgi dilenmeyeceğim ama bilirsin beni işte Bitiririm her şeyi bir dikişte Napim? Aşk bu,savaş bu binlerce yıldır sürüp giden Aşk bu,savaş bu kadın ve...
  2. Teoman - Mavi

Teoman - Mavi

Kaptan bu kadar hızlı gitme hava güzel deniz güzel Yelken yeter bize akıntı burnu önümüzde Mandalina kokuları sahilden dolsun içimize Mutluyum diyorum kendime sağım solum önüm arkam Her yer mavi mavi bu güzel eylül akşamüstü Her yer masmavi akdeniz meltemi altında kitabım kucağımda Ne güzel şey uyuklamak sana ilk aşık olduğumda Geceyarı dolunayda bu koyda yüzmüştük çırılçıplak Yıllar nasıl...
  3. Teoman - Kardelen

Teoman - Kardelen

Bir telefon çığlığıyla Yalnız bir güne uyandım Bir an yanımdasın sandım. ''Dün'' de yok,''yarın'' da yok sonsuz bir şimdi içinde o an nefessiz kaldım Başka türlü birşey bu Yalnız seni isteyen Başka türlü birşey bu Sen gelsen aniden Kardelen,uçup gittin elimden Peki,yine döner misin? Sen kardelen,açıversen yeniden Beni hala ister misin? Aynı cümleyi on kere okurum Bir şey anlamam, çünkü...
  4. Teoman - Çoktandır

Teoman - Çoktandır

çoktandır yaşıyormuş gibi yapıyordum demek ben bu şehirde çoktandır iki yabancı gibi yaşıyorduk demek biz bu şehirde ben de belki yaşar belki ölürüm çoktandır eriyorsa eğer silinirmiş meğer büyük de olsa aşk çoktandır kanıyormuş meğer, çalışırdım inan farketseydim eğer ben de belki yaşar belki ölürüm süresi hiç belli olmaz yok ki zamanı yarası zor geçer derler yok ki ilacı insan bazen yaşar...
  5. Teoman

Teoman

dursun dünya bir çılgın gibi şimdi hayatım ne sevgim kaldı çünkü ne gözyaşlarım kurtulmak için her seferinde kaçtım koşar gibi içimdeki senden ateş düşünce hep söndüm,hep sırılsıklam şimdi dursun ister dönsün dünya dursun ister dönsün dünya etrafında hiç farketmez çünkü artık sen yoksun ya sönsün tüm mumlar bitsin sevgim ister dursun ister dönsün dünya.. mektuplar gibiyiz hiç açılmamış...

Sayfayı Paylaş