1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli - AKOR (versiyon 4)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am
    Arabayı sen kullan demiştim içkiliyim
    Bb Am
    Boşver yutalım şeritleri bas gaza dedin
    Bb Am
    Bu otel güzel adını sevdim
    G

Orda öyle yerlerime dokun dokunmadığı kimsenin
    Dm
    Sarhoş olsak ya kimiz unutsak ya
    C Bb
    Bulut olup iç içe bardaktan boşansak ya
    Dm
    Sarhoş olsak ya tek vücut olsak ya
    C Bb
    Yüksek doz aşk alıp burda mutlu ölsek ya

Bb
    Yıllar önceydi çok da güzeldi
    Am
    Şimdi düşününce
    Bb
    Benimsin demiştim ben de senin
    Am
    Renkli rüyalar otelinde

Am
    Kapıları çalmıştım cevapsız savrulmaya
    Bb Am
    Hiç atmayan kalpleriyle insanlara
    Bb Am
    Ama sen farklısın dedim dedin ki sense
    G
    Dikkat et sadığımdır sadece kendime

Teoman - Renkli Rüyalar Oteli - AKOR (versiyon 4) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci Otel / 4 Yıldızlı - Adana

İnci Otel / 4 Yıldızlı - Adana

Otel Adana, Şehir merkezinde olup, Karataş'a 47 km, Şakirpaşa Hava alanına 4 km, mesafede yer almaktadır. 4 yıldızlı standartlara sahip İnci Otel'in 9 suit odası ve toplamda 89 oda, 185 yatak kapasitesi olup, Otel odaları Şehir manzaralıdır. Oda detayları: Direk telefon, minibar, uydu tv, split klima, küvet ve banyo, saç kurutma makinası olarak dizayn edilmiştir. İnci Otel'in genel...
  2. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  3. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  4. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  5. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...

Sayfayı Paylaş