1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 5)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Am
    Bu çığlık çığlığa dalgalar
    G
    ve hüzünlü güzel martılar
    Am
    Rüzgara çarpıp çarpıp
    G
    gelip doluyorlar kalbime
    Am
    Yalnızım uçurum kıyısında
    G
    Hayat ve ölüm arasında
    Am
    Tüm hayatım akıp geçiyor
    G
    Ayaklarımın altında
    E F
    Daha kaç vücut gerekli
    E Am
    Benim seni unutmama

Am E )
    Senden önce senden sonra )
    Am )
    Senden önce senden sonra )
    E ) 2 kere
    Daha kaç vücut gerek bana )
    Am )
    Benim seni unutmama )
    ben yapmadım

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 5) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

Teoman - Gönülçelen - TAB (versiyon 1)

gonulcelen tab gönülçelen tab teoman gönülçelen teoman guitar pro e--------0--1---------3-----1---0--------------- B--3-------------------------------------------- G--------------3--------------------2--0---2---- D----------------------------------------------- A----------------------------------------------- E-----------------------------------------------...
  2. Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

Teoman - Oğul - TAB (versiyon 1)

e|------------------------------------------------------| B|------------------------------------------------------| G|--2-2-4-0 0 0 ----------------------------------------| D|--------------4--5------------------------------------| 2x A|------------------------------------------------------| E|------------------------------------------------------|...
  3. Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

Teoman - Papatya - TAB (versiyon 1)

teoman papatya tab Intro: e|-----1-------1-------1--------| b|---1---1---1---1---1---1------| g|------------------------------| d|-3-------4-------3------------| a|-------------------------3~~--| e|------------------------------| Riff 1: e|--------------------| b|--------------------| g|--------------------| d|-6s8-8-8-8---6-8----| Intro: tekrar riff1 3 defa ve a|-6s8-8-8-8---6-8----|...
  4. Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

Teoman - Paramparça - TAB (versiyon 1)

paramparça tab teoman paramparca tab Ara melodi e--------------------------------------------------------- B----------------------------------------7-7-------------- G--------4-6-------4-6-------6---------7-----9------6----- D--5---------4-----------------8-9----------------9------- A----------------------7------------------------------9---...
  5. Evlenmeden ÖNCE ve SONRA

Evlenmeden ÖNCE ve SONRA

Meleklerim Nekadar doğru ne kadar yalnıştır bilemem ama bazı araştırmalar sonrasında çizilmiş bir resim olsa gerek.... Özetle evlenmeden öncesi ve sonrası haller.. Hem kadında hemde erkekte... Ben çizimde gördüklerimi onaylar gibiyim peki siz ??? Yorumlarınızı bekliyorum meleklerim.....

Sayfayı Paylaş