Teoman - Sessiz Eller

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Sessiz Eller
Ben hala ölürüm plastik çiçekli gizli bahçemde Sessizlikten kaçar sığınırım yorgunluğun koynuna Apansız uyanır düşlerin
Tek güzel yerinde ararım tadını

Eve dönmenin yolunu bilmenin Kimin, kimin bu sessiz eller
Mor halkalı yaralı gözler
Kıyılarıma vuran sen misin
Kimin, kimin bu kör gözler
Bu varışsız yalan sözler
Adını unutan sen misin

Ben hala ararım Bilinmeyenin ulaşılmaz balını
Kaçarım kalabalıktan, yalnızlıktan
Dostumuz ölümden

Teoman - Sessiz Eller. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Teoman - Sessiz Eller - AKOR Teoman - Sessiz Eller - AKOR
C Cmaj7/B C6 C/G F C F C Ben hala ölürüm plastik çiçekli gizli bahçemde C Cmaj7/B C6 C/G F C F C Sessizlikten kacar sıgınırım yorgunlugun koynuna Dm C...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Sessiz Eller - AKOR (versiyon 2) Teoman - Sessiz Eller - AKOR (versiyon 2)
C G Am F C F C Ben hala ölürüm plastik çiçekli gizli bahçemde G Am F C F C Sessizlikten kacar...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Sessiz Eller - AKOR (versiyon 1) Teoman - Sessiz Eller - AKOR (versiyon 1)
teoman sessiz eller akor sessiz eller akor tab C Cmaj7/B C6 C/G F C F C Ben hala ölürüm plastik çiçekli gizli bahçemde C Cmaj7/B C6...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Sessiz Eller. Teoman - Sessiz Eller.
Ben hala ölürüm plastik çiçekli gizli bahçemde Sessizlikten kaçar sığınırım yorgunluğun koynuna Apansız uyanır düşlerin Tek güzel yerinde ararım tadını Eve dönmenin yolunu bilmenin Kimin, kimin bu sessiz eller Mor halkalı yaralı gözler...
S-T Harfli Şarkılar 0