Teoman - Soluk Soluğa

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Soluk Soluğa
Konuşacağım uyusan da Tek bir kelime bile duymasan da Biterken bir zamanlar
Çok sevdiğimiz bu hikaye

Dokunuyorum ellerine Aralanmış bacaklarına
Eğilip ıslak ağzına
Agzımı dayıyorum son kez
Soluk soluğa
Saçların darmadağın
İç çamaşırların odaya saçılmış

Dün ağladıktan sonra Makyajın yastığına akmış
Uyandırmadan seni
Sıyırıp üstünden herşeyi
Terden ıslak vücudumu
Vücuduna dayıyorum son kez
Soluk soluğa
Artık çok üzmüyor beni
Hiç bir sey hissetmiyorum hatta
Bir kaç anı sadece onlar da
Silinir nasılsa zamanla
Bırakmıştım uzun zamandır
Ama ihtiyacım var şu anda
Bazen bir içki şişesi
Yaşam destek ünitesi
Bu kez gerçekten giderken
Gerçekten terkederken
Sana kapıyı çekerken
Uzun uzun bakıyorum son kez
Soluk soluğa

Teoman - Soluk Soluğa - AKOR (versiyon 1) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!
teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman...
Magazin 0
Teoman - Soluk Soluğa - AKOR Teoman - Soluk Soluğa - AKOR
Am G Konuşacağım uyusan da tek bir kelime bile duymasan da F E Biterken bir zamanlar çok sevdiğimiz bu hikaye Am...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Soluk Soluğa - AKOR (versiyon 1) Teoman - Soluk Soluğa - AKOR (versiyon 1)
Am G Konuşacağım uyusan da tek bir kelime bile duymasan da F E Biterken bir zamanlar çok sevdiğimiz bu hikaye Am...
Akor-Tab-Nota 0