Teoman - Taş Bebek

M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Taş Bebek
(solist Ferman) Tek bir derdin var kıyafet Hayatın hep ziyafet
Peki nerde kaldı zerafet

Affet beni ama sözlerim ağar olacak 2 dakika sabret beyinin içi çok loş
Kurduğun hayaller hep bomboş
Sokaklarda pahalı olsa olurmusun bizimle sarhoş
(solist Göksel)
Boşver kılıfımı boşver benim içim güzel
Boşver süsü püsü boşver sade sade bana gel

İnce iş yürümek yüksek topuklarda adımlarım karışır Çok geç kalmışım kimi beğendiysem
Bütün hakkı saklıdır
(solist Teoman)
Biranda dağılmış başım nefesim akmış boğazımdan
Heryerde adım varmış o yüzden okumuş yazmış dünyam
Ne çığlık ne de sessizlik çare olmuş ama
Aşık olunca arada
Başkalarının gözleri kimin umrunda
(solist Göksel)
Kelebekler şahaneler ama her bahar kışa varır
Taş Bebek değilim melekte ama aklım iyi çalışır
Boşver kılıfımı boşver (Solist Teoman: Başkalarının gözleri) benim içim güzel (Solist Teoman: Kimin umrunda)
Boşver süsü püsü boşver (Solist Teoman: Başkalarının gözleri) sade sade bana gel (Solist Teoman: Kimin umrunda)
Sade sade bana gel
(solist Ferman)
Tek bir derdin var kıyafet
Hayatın hep ziyafet
Peki nerde kaldı zerafet
Affet beni ama sözlerim ağar olacak
2 dakika sabret beyinin içi çok loş
Kurduğun hayaller hep bomboş
Sokaklarda pahalı olsa olurmusun bizimle sarhoş)

Teoman 17 Mayıs Bilgi MayFest'13 Konseri 2103 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!
teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman...
Magazin 0
Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013 Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013
vodafone freezone konserleri 2013 teoman konseri 2013 şebnem ferah konseri 2013 Sevgili melekler, Vodafone Freezone gençlerin sevgilisi iki güçlü sesi sevenleriyle buluşturuyor. Şebnem Ferah ve Teoman üçer konserlerinin yanı sıra...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0
Teoman 17 Mayıs Bilgi MayFest'13 Konseri 2103 Teoman 17 Mayıs Bilgi MayFest'13 Konseri 2103
teoman konseri teoman haberleri bilgi mayfest'13 Sevgili melekler, İstanbul Bilgi Üniversitesi MayFest'13 organizasyonu kapsamında yarın gece Teoman Silahtarağa Santral Kampüsü'nde sahne alacak. İşte fiyat detayları...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0