Teoman - Vur Sen Beni

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Vur Sen Beni
Gözyaşıysa sevdiklerin Ben en çirkini En fakiri
Yanmıyorsa yorgun lambam

Isıtmazsa Karton evim

Hiç tutmam ben
Sözlerimi
Derindir uykum
Uyanmadım

On gün oldu Ben öleli
Bir öyküydüm
Anlatıldım

Vur sen beni
Yerden yere
Damganı savur
Ellerimize
Bir kavga ki
Ürkütürse
Kanatırsa
Seni gizlice

Teoman - Vur sen beni hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!
teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman...
Magazin 0
Teoman - Vur Sen Beni - AKOR Teoman - Vur Sen Beni - AKOR
Bbm F# göz yaşıysa sevdiklerin Ab C# ben en çirkini en fakiri Bbm F# yanmıyorsa yorgun lambam Ab C# ısıtmazsa karton evim A...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Vur sen beni Teoman - Vur sen beni
giriş D#-C#-C-A# C# A# gözyaşıysa sevdiklerin G# C# ben en çirkini en fakiri C# A# yanmıyorsa yorgun lanban G# C# ısıtmazsa karton evim C#-B-C# Aaa C# A# hiç tutmam ben sözlerimi G# C# derin bir uykum uyanmadım C# A# 10 gün oldu ben öleli...
Akor-Tab-Nota 0