Teoman - Yazgı

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Teoman - Yazgı
Sil severek gözleri Dilsiz ellerinle sarmala Sar beni
Korkusuz isteğin bağırsın

Ölmemiş sevgiler arasına koy beni Aslında yok çaresi
Bilirim
Canlar verir soğuk nefesim
Aslında yok çaresi
Sevginin
Kabaran serin teninin

Yollara yıllara yazgımı yazdım yanında Hep uzaksa herbiri
Kavrayıp bıraktıysan hep beni
Görünmem duvarlar inince
Yine de sen hep dokun
Gör beni
Söz-Müzik: Teoman

Teoman - Yazgı - AKOR (versiyon 1) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor! Aslı Tandoğan Teoman Kumbaracıbaşı Çifti Evleniyor!
aslı tandoğan, teoman kumbaracıbaşı, aslı tandoğan evleniyor Sevgili melekler, ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha geldi. İki ünlü oyuncu Aslı Tandoğan ve Teoman Kumbaracıbaşı evleniyor! Aslı Tandoğan, uzun zamandır birlikte...
Magazin 1
Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir? Bugünün Saraylısı Dizisi (Savaş Haznedar) Serhat Teoman Kimdir?
bugünün saraylısı serhat teoman, bugünün saraylısı oyuncuları, serhat teoman kimdir Sevgili melekler, Bugünün Saraylsı dizisinde Savaş Haznedar rolünü oynayacak olan Serhat Teoman hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...
Reytingli Diziler 0
Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!
teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman...
Magazin 0
Teoman - Yazgı - AKOR Teoman - Yazgı - AKOR
teoman yazgı akor İntro:Em-D-Em/Em-D-Em/Em-D-Em-D/C-D-Em Em Sil severek gözleri C D Em-D-Em Dilsiz ellerinle sarmala sar beni Em...
Akor-Tab-Nota 0
Teoman - Yazgı - AKOR (versiyon 1) Teoman - Yazgı - AKOR (versiyon 1)
İntro:Em-D-Em/Em-D-Em/Em-D-Em-D/C-D-Em Em Sil severek gözleri C D Em-D-Em Dilsiz ellerinle sarmala sar beni Em korkusuz isteğin bağırsın C D Em-D-Em...
Akor-Tab-Nota 0