1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:
  < Konu Resmi..>

  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş 21 Aralığa kadar bu burçta kalacak ve sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür gezegeni ve 1 Aralık’ tan itibaren Yay’da hareket eden Venüs’ ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde birçok konuda, şanslı ve başarılı olacaksınız. Özellikle de ilişkiler ve iletişim konularında hareketliliğiniz artıyor.

  Aralık ayının ilk haftasında Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu siz Terazileri daha özgür olmaya ve yeni maceralar yaşamaya sevk edecektir. Bu yoğunluk iletişim, haberleşmeler, ulaşım ve yakın çevrenizle ilgili üçüncü evinizi harekete geçireceği için, ay boyunca son derece hareketli, iletişimci ve meraklı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ayrıca yeni şeyler öğrenme ve yeni deneyimler kazanma konusunda da son derece istekli ve yetenekli olabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizden kişileri, kardeşlerinizi, arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda haberleşmeler ve iletişim trafiğinizin çok artacağı bu dönemde alacağınız yeni haberler heyecan uyandıracak. Aynı zamanda kısa yolculuklar gündeme gelebilir ve yapacağınız anlaşmalarla, sonuçlandırmak istediğiniz konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkan fırsatları 26 Aralıktaki Merkür gerilemesinden önce iyice gözden geçirin. Zira Merkür gerilerken yapacağınız anlaşmaların pek uzun soluklu olduğu söylenemez. Aksaklıklar çıkabilir. Eğer anlaşma yapmak zorundaysanız anlaşma şartlarını iki defa okumakta fayda var.

  Aslan burcunda bulunan Mars ve Kova burcunda bulunan Jüpiter gezegenleri sizi bu ay da olumlu etkilemeye devam edecek. Mars’ın etkisiyle enerjiniz ve kendinize olan güveniniz son derece yüksek. İstekleriniz konusunda cesaretle harekete geçebilir ve Jüpiter’in de yardımıyla çok başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Satürn gezegeninin de Terazi’de oluşu sizi daha güçlü, kararlı, sorumluluklarınızı zaman içinde adalet duygunuzu da yanınıza alarak rahat bir şekilde gerçekleştireceğinizi gösteriyor. Toplum içinde ve sosyal çevrenizde tanınma fırsatları karşınıza çıkabilir. Veya toplum tarafından sevilen ve saygın kişilerin arasında yer alabilir, onlarla tanışabilirsiniz.


  Aşk hayatınız ve mutluluğunuz önem kazanıyor. Zaten bir süredir aşk ve mutluluk konularına daha fazla önem veriyor ve bunun değerini daha fazla hissediyorsunuz. Bu duygularınız arzu ettiğiniz aşkı bulmanızı sağlayacaktır. Özellikle sosyal çevrede dikkat çeken biriyle yeni bir aşka başlayabilirsiniz.
  Bu ay başarılarınız öne çıkabilir ve başkalarından alacağınız övgüler mutluluğunuzu arttıracaktır. Özellikle sanatsal yetenekleriniz ve çocuklarınızla ilgili konularda gurur duyacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  2 Aralıkta İkizler burcunda meydana gelen Dolunay yabancılar, yabancı ülkeler, yüksek eğitim, hukuksal sorunlarınızla ilgili konuların sonuçlanmasını sağlayacak. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri yapabilir, büyük organizasyonlara katılabilir, istediğiniz eğitimleri alabilir, yabancılarla iş bağlantıları kurabilirsiniz. Yüksek eğitiminizi ilgilendiren konularda şans sizden yana olacaktır. Dolunay astrolojide olayların doruğa ulaştığı ve bir işin tamamlanıp görünür hale geldiği zamanları anlatır. İkizler burcundaki Ay ise iletişimin ve zihinsel enerjilerin hızlı bir şekilde aktığı dönemdir ki çok hızlı kararlar alınabilir fakat alınan kararlar kalıcı olmayabilir. Algılama çok hızlı ve hareketlilik çok fazladır. Detaylar gözden kaçabilir dikkatsizlik sonucu küçük kazalar görülebilir. Dikkatli olmalısınız..

  5 Aralıktan itibaren Oğlak burcuna geçen Merkür sizi sert etkilemeye başlayacak. Özellikle evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda zorlanabilirsiniz. Bu dönem sevdiklerinizle fazla tartışmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönemde yapacağınız anlaşmalar konusunda da dikkatli olmalısınız. Neyse ki, 10 Aralıktan sonra bu etki giderek azalacak.

  15-21 Aralık tarihleri arasında seyahat imkanları çıkabilir ve bu yolculuklarda aşık olabilirsiniz. Veya devam eden ilişkiniz varsa daha sıcak bir hale getirme şansını yakalayabilirsiniz. 25 Aralık’ ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni duygusal ve maddi konularda sizi zorlayabilir. Özellikle de ev ve aile konularında dikkatli olmalısınız. Parasal kaynaklarınızı değiştiren olaylar meydana gelebilir. Miras gibi konulardan da para gelebilir. Bu zaman içinde olayları akışına bırakmakta sizin lehinize olacaktır. 31 Aralık akşam saatlerinde ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma kariyerinizi ve hedeflerinizi anlatan onuncu evinizde meydana geliyor.

  Ay tutulmalarının etkisi altı aylık bir zaman dilimine yayılabilir. Yılın ve ayın son günü akşam saatlerinde olacak olan ay tutulması ile önümüzdeki altı ay içinde, işinizi ve kariyerinizi ve hedeflerinizi ilgilendiren konularda önemeli değişimler yaşayabilirsiniz. Bu etkiyi en çok 27 Eylül–3 Ekim arasında doğan Teraziler hissedecekler.


  alıntı


   
 2. perize

  perize Üye Üye

  Kayıt:
  9 Nisan 2009
  Mesajlar:
  379
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  çok güzel bir paylaşım teşekkürler.bir terazi burcu olarak:)
   
Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Terazi burcu 2010 aralık yorumu

  Terazi burcu 2010 aralık yorumu

  2010 aralık terazi burcu aralık ayı terazi burcu 2010 ayı Terazileri bu ay neler bekliyormuşş??? Aralık ayında kadar şehir dışına kaçmak isteyebilirsiniz. Bu sorunu tedavi etmek için evren, sadece sizin için, üçüncü evinize dört tane mutlu ve yerinde duramayan gezegen yolluyor. Ayrıca sizinle mücadele ederek sırf bir hafta sonu kaçamağı şeklinde bile olsa, en azından şehri terketmeniz...

Sayfayı Paylaş