1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Terazi Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  terazi 2009 eylül terazi burcu 2009 eylül ayı burcu ayı burcunun 9 yorumu Aşk ve İlişkiler

  9 Ağustos tarihinden bu yana devam eden Venüs geri hareketi tüm burçlar üzerinde etkili olmaya devam ediyor. 8 Eylül tarihinde bu geri hareket sona erdiğinde Mars gezegeniyle olan uyumlu açısı sayesinde sizler oldukça hareketli bir dönem yaşayacaksınız. Bu etkileşim 15 Eylül tarihine kadar devam edecek. Süreç içinde seyahat, yüksek eğitim ve iletişim kanallarından biri yoluyla yeni biri veya birileriyle tanışma fırsatı bulacaksınız. Önce arkadaşlık daha sonrasında son derece haraketli günler geçireceğiniz bir dönem olacaktır bu. Bu ilişkilerin ileriye dönük olması şu an için zor görünmekte. Ayrıca Venüsün Neptün gezegeniyle yapacağı görünüm nedeniyle, son derece romantik, tutkulu olması beklenebilir ama dediğim gibi bunlar kısa süreli aşk ilişkileri tarzındadır. Sizin hoşça vakit geçirmenizi sağlayan, hayatın güzel yanlarının keyfini çıkarmanızı sağlayacak arkadaşlıklardır. Ağustos ayı içindeki Venüsün geri hareketi esnasında, Satürnle kavuşumu nedeniyle kendinizden büyük veya aranızda ciddi yaş farkları olan kişilere yönelmiş fakat ilişkilerinizde sorunlar yaşamıştınız. Bu geri hareketin bittiği tarihten itibarense, ilişkinizle ilgili konularda gerçek kararı vermiş olmalısınız. Doğal olarak herkesin kendi payına egosunu ön planda tutması, beraberliği sürdürmek adına bir adım atmak yerine aynı düzeni sürdürmeye çalışması her burç gibi sizi de etkilemiş olmalı.

  Eylül ayı ise, yanılmalara, aldanmalara açık bir ay olarak gözüküyor. Karşımızdaki insandan sevgi beklemek, ilişkiyi fazla idealize ederek, sorunlara rağmen sürdürmek gibi düşünceler içinde olmuştunuz. Günlük yorumlarda da uyardığım gibi, bu dönem içinde, gerek yeni kurulan ilişkiler, gerekse eski ilişkiniz hakkında çok iyi düşünmeniz gerekecektir. Karşınızdaki insanı olduğundan farklı görmek ve ilişkide fazla beklenti içine girmek sizi yorabilir. Her ne kadar Teraziler için uyumlu görünümler söz konusu olsa da, siz dikkatli olmayı asla ihmal etmeyiniz. Özellikle Satürn gezegenin bir başka burca girdiği ilk birkaç ay oldukça etkilidir. Neptünle olan görünümü de hesaba katarsak, fazla iyimser, gerçek dışı kararlar verebilirsiniz. Bu nedenle bu enerjilerin bilincinde olarak, sürece hazırlıklı girin ve ilişkinizi fazla abartmadan arkadaşlık ve keyifli günler geçirmek adına düşünün. bu sizi yanılmaktan ve boş yere umut içinde beklemekten alıkoyacaktır.

  İş ve Kariyer

  Sevgili Teraziler, 23 Eylül tarihine kadar Başak burcunda transitini sürdürecek Güneş enerjisi sizler için, gözlerden uzak kalarak sıkı bir çalışma sürecini getirecektir. Yeni bir döneme hazırlık diye de adlandırılan bu süreçte, Eylül sonundan itibaren harekete geçmeniz ve kendinizi ifade etmenizi sağlayacak girişimler için enerji depolama, bilgi sahibi olmak için araştırma yapmak, birebir iş ilişkilerinizi yeniden düzene sokma, yapılması gerekenleri tamamlama ve gözden çıkarmanız gereken herşeyi temizleme zamanınızdır. Bütün bunları gerçekleştirdiğiniz zaman, elinizde kalan tüm bilgileri, artık dış dünyada sunabilecek ifade gücüne sahip olacaksınız. Bu süreçte Güneşin, özellikle 8-9-10-11 Eylül tarihinde, (11 Eylül tarihi parçalı güneş tutulmasıdır) yapacağı görünümler gündelik iş temponuz açısından oldukça zorludur. İsyankarlık, herşeyi oluruna bırakmak, görevlerinizi gerçekleştirme isteğinizin düşük olması, işinizdeki terslikler, sinirli bir şekilde davranmanıza veya tüm geriliminizi içinize atmanıza neden olabilir.

  Böyle bir durumda enerjinizi doğru bir şekilde yönlendirmek için, çağı yakalayan fikirlerle dolu olmalı, politik davranmalı, değişime gönüllü olmalı ve her ne olursa olsun kendinizi en iyi şekilde ifade edecek işler yapmalısınız. Sizin bu kuvvetli duruşunuz, çevrenizdeki kişilerin geri adım atmasını sağlayacak ve siz ne kadar güçlü bir kişi olduğunuzu onlara gösterebileceksiniz. Unutmayınız ki, zayıflık göstermek ve çaresiz bir insan imajı yaratmak, karşınızdaki insanların sizi hakimiyetleri altına almaları demektir. Onun için lütfen yılmayın, görevlerinizi en güzel şekilde yapın, çatışmalardan uzak durun ve herşeyden önemlisi sabırlı olun.

  23 Eylül tarihinde ise Güneş, burcunuzda ilerlemeye başladığı gün itibariyle Pluto ile oluşan etkili enerjisi sizler için, yeni dönüşüm, yetkilendirilme, üstünlük sağlama ve kişisel güç anlamına gelecektir. İşte siz, ilk paragraftaki enerjileri doğru anlamda kullanabilirseniz, 23 Eylül tarihi işinizle ilgili alanlarda atağa geçmek anlamı taşır. O tarihte ya mevcut işinizde bir yetki alırsınız ve yeni görevinize başlarsınız veya yeni bir iş girişimi yaparak kendinizi değişim içinde bulursunuz. Her iki yönüyle de büyük bir değişim anlamı taşıyacak bu tarihe kadar lütfen sakin olunuz, ne yapmak istiyorsanız ona yönlenmek adına araştırma yapınız ve dış dünyada kendinizi ifade etme konusunda istekli olunuz.

  Yaşam Enerjisi

  Sevgili Teraziler diğer burçları olduğu gibi sizi de etkisi altına alacak Satürn enerjisi 2 Eylül-29 Ekim 2009 yılları arasında Başak burcunda transitini sürdürürken sizler için de yeni bir dönemin başlangıcı anlamı taşıyacaktır. Bu süreçte yaşamdan beklentiniz olan ne varsa, hedeflerinizin sorumluluğunu üstlenerek, kapasitenizi geliştirmeli, kendinizi gündelik iş temponuzu en iyi şekilde gerçekleştirmek amaçlı düzenlemeli, insanlara hizmet etmeyi ve özverili davranmayı öğrenmeli, başarılı olmaya yemin etmelisiniz. Korkular, şüpheler, kendinize inanmama gibi durumlar Satürn enerjisinin size olan baskısıdır. Eğer siz yukarıda yazdığım gibi bir düşünce şeklini benimserseniz, Satürn gezegeninin içsel baskısından kurtulur ve enerjiyi olumlu anlamda kullanabilirsiniz.

  Bu süreçte, insanlarla olan tüm ilişkinizi belirli bir sınır içinde tutmaya meyilli olursunuz. Sanki yakınlık sizin için ürkütücü gibidir. Sorumluluklarınızın ağırlığını daha fazla hissettiğiniz için, bu baskıdan kurtulmak adına, iletişiminizi kesebilirsiniz. Halbuki bu son derece yanlıştır. Yargılanmaktan veya sizi denetim altına almalarından korkmak demek, korkularınızın sizi bulması anlamı taşıyacağı için, negatif bir etki çemberi oluşturabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili gerçek duygularınızı gizlediğiniz için, kim sizin ne düşündüğünüzü anlaması mümkün olmadığından, kendinizi ifade etmek için çok uğraşırsınız. Bunun altında yatan en önemli sebep, reddedilmek ve terk edilmek korkunuz yatmaktadır. İşte bu nedenle, size merhametle ve sevgiyle yaklaşan insanlardan uzak durur, tam tersine sizin ne kadar güçsüz olduğunuzu sevilmeye layık olmadığınızı düşünen ve böyle davranacak olan kişileri tercih edebilirsiniz. Sanki korkularınızla yüzleşmek ister gibisinizdir. Bütün bunlar tamamen Satürn gezegeninin dersleridir ve siz bu dersi bu şekilde öğrenirseniz kendinize cidden çok yazık edebilirsiniz.

  Bu süreçte bir ilginç durum ise, içsel olarak yalnızlığa yatkın olmanıza rağmen, kimi zamanlarda oldukça neşeli, fazlasıyla çalışan fakat hayatın eğlenceli yanlarını yaşamaktan hoşlanan biri gibi davranabilirsiniz, bunun altında yatan sebep ise, içinizdeki korkuları bastırmak ve etrafınıza ne kadar güvende ve mutlu olduğunuzu hissettirmektir. Bu bir yerde iyi bir davranış olabilir ama sorunlarınızı paylaşmak istemediğiniz ve bilinmesi durumunda aciz gözükeceğinizi düşünmeniz en büyük yanlışlardan biri olacağı için, yüreğinizdeki tutsaklık daha fazla yükselecek ve sonunda iyice yalnız kalabileceksiniz. Onun yerine, sevdiğiniz güvendiğiniz insanlara ruhunuzu paylaşıma açık tutmak, onların desteğini almak ve sorunlarınızı bölüşmek hem sizi boşluktan kurtaracak hem de içsel olarak huzur verecektir. Sizin gibi huzur ve uyum duygusuyla hareket etmesi gereken bir kişinin böylesi bir izolasyon içinde olmaması gerekir.

  Yine bu dönemde genel olarak iş konularında, kendinizi kesinlikle ispatlamaya çalışmalı, düzenli bir şekilde çalışma hayatı içinde yer almalı, sorumluluklarınızı görev bilinci içinde gerçekleştirmelisiniz. Yetenekli olduğunuz alanlarda girişimde bulunmaktan çekinmemeli, birebir çalıştığınız insanlara iyi davranmalı ve çevrenizde bulunan kişilere hizmet etmeyi insanlık adına kabul etmeye gönüllü olmalısınız. Her ne ortamda çalışıyor olsanız olun, gündelik iş temponuzda araştırma ve incelemede bulunmalı, her detayın üzerinde yoğunlaşarak işinize olan faydasını belirlemeli, bulduklarınızı uygulayarak pratikleşmelisiniz. Bu dönemde sabırlı bir şekilde araştırmada bulunmanız sayesinde gelişiminiz adına birçok bilgi ve veriye ulaşabilirsiniz.

  Kısaca bu süreç, içsel korkularınızla yüzleşmek, mesleki konularda gelişim için sıkı çalışmak, kendinize olan güveninizi geliştirmek amaçlı deneyimlerle devam edecek ve siz sürecin sonunda, kendinizi yeniden keşfederek, olgunlaşmış, sorumluluklarınızın kesinlikle bilincinde olarak yeni bir yaşama adım atarak, bütün öğrendiklerinizi uygulamak isteğiyle dolu olacaksınız.

  Pozitif Enerjili Günler : 3-4-5-8-9-13-14-18-19-22-23-24-

  Zayıf Enerjili Günler :6-7-20-21-27-28

  Ay Takviminiz :13-14

  (Ay gezegeninin Terazi burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay Takviminiz :27-28

  (Ay gezegeninin Koç burcundan geçerek burcunuzla ters açı yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Not:

  Aylık yorumları okurken, mutlaka yükselen burcunuzun da yorumlarını okuyunuz. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız, Astroloğa Sorun köşesinden bana ulaşabilirsiniz.

  Sevgili Terazi, siz öncü hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan sosyalliğinizle güçlü ilişkiler kurabilirsiniz.

  Bu ay içinde doğum gününü kutlayacak siz Teraziler, mutluluk, sağlık ve huzur dolu bir yıl geçirmenizi diliyorum.

  Mutlu ve başarılı bir Eylül ayı geçirmeniz dileğimle,

   
 2. perize

  perize Üye Üye

  Kayıt:
  9 Nisan 2009
  Mesajlar:
  379
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  emeğine sağlık.inş.güzel bir eylül ayı geçiririm.
   
Terazi Burcu 2009 Eylül Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Terazi burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Teraziler Ocak ayını yönetici gezegeniniz Venüsün Yay burcundaki seyrinden söz ederek başlamak istiyorum. 24 Ocak tarihine kadar bu pozisyonda olacak Venüs sizler için yakın çevrenizle olan ilişkileriniz yolculuklar ve birebir ilişkiler kurabilmeniz adına gayet etkili gözükmekte. Bu süreçte oldukça enerjik iyimser ve coşkulu bir şekilde hareket edebilir düşünebilir ve...
 2. Terazi Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Her girdiği ortama huzur, barış ve güzellikler getiren sevgili Teraziler, umarım yazın bu sıcak günlerini güzelliklerle dolu bir şekilde geçiriyor ve hoş duygular içinde, arzu ettiğiniz insanlarla paylaşımda bulunarak değerlendiriyorsunuzdur. Bir bakışta karşınızdaki insanda farklılıklar yaratabilen özel yanlarınızla, popülerliğinizin daha da yükseleceği güzel bir yaz...
 3. Terazi Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  terazi burcu ekim ayı yorumu 2009 ekim ayı terazi burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Ekim ayı siz Teraziler için ilişki konusunda oldukça önemli iki transitin etkisi altında geçeceğe benziyor. Bunlardan birincisi 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasındaki Güneş, diğeri ise, 23 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Merkür gezegeninin geri...
 4. Terazi burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 Eylül ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 terazi burcu yorumu 2011 eylül ayı terazi burcu yorumu burçlar terazi burcu 2011 yorumu terazi burcu yorumları terazi burcu özellikleri eylül ayı terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Daha önceki yazılarımızda Terazi Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Terazi Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz......
 5. 2014 Eylül Ayı Terazi Burcu Yorumu

  2014 Eylül Ayı Terazi Burcu Yorumu

  2014 terazi burcu eylül ayı, terazi burcu eylül ayı yorumu, aylık burç yorumları Sevgili terazi burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Eylül Ayı Terazi Burcu Yorumunu, astrologlarından öngörülerinden yararlanarak bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Eylül 2014 Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler 1-7 Eylül haftası: 3 Eylül tarihinde Merkür, burcunuzda ilerleyecek. İletişiminiz ve...

Sayfayı Paylaş