1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Terazi burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  terazi burcu haziran ayı terazi burcu haziran ayı yorumu terazı hazıran yorumları yorumu Aşk ve İlişkiler
  6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda ilerlemesini sürdürecek olan yöneticiniz Venüs gezegeni, uzun süreli ciddi ilişkiler, evliler başta olmak üzere kısaca aşk anlamında gayet olumlu bir enerji olarak Haziran ayına damgasını vuracaktır. Bu kadar kesin konuşmamın nedeni, astrolojik açıdan Venüs gezegeninin Terazi ve Boğada güçlü oluşu nedeniyledir. Venüs bu dönemde güçlü titreşimlerini, kendi yavrusunu sarıp sarmalayan, kayıran bir anne gibi öncelikle sizlere sunacaktır. Venüs astrolojide, ortak sevgi alışverişinin göstergesi olduğu gibi, çoğunlukla şehvet, tutku, isteklilik kısaca çiftleri bir araya getiren haz ve çekim duygusunun simgesidir. O nedenle doğum haritasında Venüsü Terazi ve Boğa burcunda konumlanan kişiler, aşktan yana şanslı, hayatın lüks ve konforlu yanlarına düşkün aşkla coşan, aşkla yaşayan kişilerdir. Bir doğum haritasında eğer Venüs zorlu etkiler altındaysa, hayat o kişi için keyifsiz ve tatsızdır. Bu yanıyla düşünürsek doğum haritasında güçlü bir Venüs, kişiye sunulmuş evrensel bir armağandır. Tabi ki doğa öylesine adaletlidir ki, doğum haritamızda böyle bir konumlama yer almasa da, Venüsün Boğa ve Terazi burcunda ilerlediği süreçlerde, tüm burçlar bu enerjiden kısa bir müddet olsa da nasiplenebilirler. Özellikle başta sizler.
  Beğeneceğinizi umduğum bu açıklamadan sonra gelelim bu dönemde yaşanabilecek yansımalara. Bu tarihler arasında ilişkinizle alakalı konularda partnerinizle olan ortak paylaşımınız gayet önemli olup, gizli fantezilerinizi ve arzularınızı birlikte tadıyor olmanın keyfine varabilirsiniz. İlişkisi uzun süredir mutlu sürmekte olan çiftler açısından bu enerjinin anlamı, cinsel açıdan birbirinize olan tutkunuz, bu tutkuyu en yoğun şekilde yaşama isteğiniz, varınızı yoğunuzu sevdiğiniz kişiyle paylaşmaya gönüllü oluşunuz şeklindedir. Böylesi çiftler bir arada olmanın lezzetini hiçbir şeye değişmedikleri gibi, en güzel zamanları birlikte geçirmekten fazlasıyla zevk alabilirler. Beraberliklerini güçlendiren bu enerji altında, aşk ve romantizm coşkusu ön plandadır fakat ondan daha çok cinsel paylaşımlar etkilidir diyebiliriz. Ayrıca bu dönemde gerek maddi ve gerekse manevi anlamda birbirinize destek olmanız mümkündür. Sen ve ben demek yerine biz olmayı en iyi şekilde başarmanız bu süreçte gayet kolaydır. Birlikte olmak zevklidir, çıkılacak bir seyahatte harika zamanlar geçirmeniz mümkündür.
  İlişkisinde sorun olanlar açısından değerlendirirsek, bu enerji, küslüklerin giderilmesinde, tutkularınız kadar karşılıklı çıkarların da rol oynayabileceğinin göstergesidir. Yani problemlerin iki türlü çözüme ulaşması mümkündür. Birincisi, ya gerçekten birbirinizi seviyorsunuzdur fakat bazı nedenlerle çatışma halindesinizdir. Bir türlü ortak noktada buluşmanız mümkün olmuyordur. Doğal olarak bir müddet ayrı kalmaya karar vermişsinizdir. İşte böyle durumda olanlar, bu süreç başladığında, birbirlerine yoğun olarak çekim hissederler. Ne yapsalar da unutmak mümkün değildir. Çünkü tenleri birbirini istemektedir. Bir araya gelirler. İkincisi ise, sevgiden ziyade aranızda ortak menfaatler söz konusudur. Yani ayrılmanız her ikiniz açısından da pek iyi olmayacaktır. İşte bu iki durumda da, Venüsün Boğa burcundaki seyri imdadınıza yetişir. Geçici bir süreliğine olsa da çiftler bir araya gelir. Sorunlar bitmiş midir. Tabi ki hayır. Aslında burada yapılması gereken, hangi durumda olursanız olun, geçici değil, kalıcı çözümler bulmaktır. Bunun yolu ise, gerçekçi düşünmektir.
  İlişkisi yeni başlayanlar açısında bu enerjinin önemi, gayet olumludur. Bir yolculuk veya tatil esnasında, uzak akrabalarınız veya bir aktivite esnasında başlayan bu ilişkinin temeli gayet kuvvetlidir. Eğer eşleşim haritanızda kadersel bir durum varsa ve her iki kişinin de transitleri bunu destekliyorsa, doğal olarak bu ilişki uzun ömürlü ve gayet ciddidir. Birbirinizle ilişki kurma biçiminiz, uyum ve paylaşım arzunuz oldukça yüksek, sevgi alış veriş yoğundur. Kimi zaman bu ilişkiler yüksek okul ortamında da gerçekleşebilir. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğunuz arkadaş ortamında karşınıza çıkabilecek bu kişi, fikirleriyle sizi etkisi altına alabilir. Farklı din, inanç,ülke ağırlıklı bir kişiyle de tanışmanızda etkili olan bu enerji, kısa süreliğine gittiğiniz veya ülkenize ziyarete gelen bir kişiyle başlayan ilişkinin simgesi olabilir.
  Hangi şekilde başlarsa başlasın, aşk ilişkilerinde genel olarak güvenilir ve kararlı olmaya özen göstereceğiniz bu süreçte yaşanan bir ilişki değerli olduğu kadar, geçici bir tensel yakınlaşmanın da göstergesi olabilir. Genelde Venüs etkisi altında başlayan beraberlikler uzun ömürlü olmasa da, Venüsün güçlü olduğu bu titreşim altında yaşanacak ilişkinin etkileyici olacağını söylemek mümkündür. Bu şekilde başlayan bir beraberlikte karşıt görüşlü olsanız dahi, ortak bir nokta oluşturabilir, birbirinizin hayati görüşlerine saygı duyabilir, birbiriniz sayesinde farkındalık geliştirebilirsiniz. Çünkü mantık ön planda olduğu gibi, girdiğiniz ilişkide sağlam bağlar kurmanız da o denli mümkündür. Ben bu dönemin genel anlamda Teraziler için etkileyici ve renkli olacağını söyleyebilirim.
  İş ve Kariyer
  Yöneticiniz Venüs gezegeninin yukarıdaki bölümde, aşk ve ilişkiler üzerinde nasıl olumlu etkisi varsa, mesleki konularda da destekleyici bir yansıması bulunmaktadır. Haziran ayı genelde aşırı yoğunlukların yavaş yavaş yerini, yıllık izinlerin kullanılması gibi durumlara bıraktığı, önemli projelerin birkaç aylığına ara verildiği, çalışanların girişimde bulunmak yerine temkinli hareket etmeye özen gösterdiği bir aydır. Bundaki en önemli belirleyici etkenlerden birisi okulların kapanmasıdır. Boğa burcunda ilerleyen yöneticiniz Venüs, gerek duygulara ve gerekse her konuda uygulanabilir ve kalıcılığı olan değerlere yönelmeniz anlamına geldiğinden, bir Terazi olarak gitmek istediğiniz yön varmak istediğiniz hedef önemli hale gelir. Belki duygularınızla başa çıkmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Yani aklınız bir şey söylerken duygularınız başka bir yöne gitmeniz gerektiği hususunda sizi etkileyici gibi olsa da, seçim her zaman temeli güçlü olandan yanadır. Yoğun geçen uzun bir kış dönemi ve zorlu enerjilerden sonra kişi ister istemez yaz rehavetine girilmek üzere olunan bu ayda, eğer işle ilgili sorunları varsa veya iş başvurusunda bulunmak istiyorsa kış sezonunu tercih edebilir. Yalnız şu var ki, maddi ve manevi değerlere gösterilen önem nedeniyle kalıcı bir karar alma isteğiniz oldukça yoğundur.

  Çünkü güvence ihtiyacınız yoğundur, maddi ve manevi anlamdaki ihtiyaçlarınız, borçlarınız daha iyi bir hayat sürme arzunuzun tatmine ulaşması için kalıcı bir şeyler yapmak, bir düzen kurmak lazımdır. İşte bu düzenin kurulması ise, ancak iyi bir tercih veya yapılacak düzenlemeler sayesinde gerçekleşebilir. Genelde Boğa ağırlıklı transitler esnasında yüzleşmede bulunmak, kalıcı değişikler yapmak pek az görülür. Kafanızın içinde ne kadar güvence meselesi suya atılan taş misali dalgalansa da, yine de olanı muhafaza etmek arzusu ön plandadır. Bu düşünceler 21 Haziran tarihine kadar buna benzer şekilde devam edebilir.
  21 Haziran � 22 Temmuz sonrası mesleki yaşam evinizde transitine başlayacak Güneş gezegeni Yengeç burcunda ilerleyeceği için, sahip olma, korunma ve kollanma, güvenlik, ailenizin geçimi kısaca sorumluluk duygusu fazlasıyla ön plandadır. İş yaşamınızla ilgili mevzularda hassasiyet, kırılganlık ve duygusallık ön planda olabilir. Hedefinize direkt olarak gitmek yerine, henüz düşünme safhasında oluşunuzun ürkekliği veya belli olan hedefinizin etrafında dolaşmak gibi durumların yaşanması mümkündür. Çünkü içinde bulunduğunuz şartları kafanızın içinde oturtmaya çalışıyor olabilirsiniz. İşte bu düşünce şekli, doğal olarak ihtiyatlı hareket etmek, güvenli girişimler için sabırlı olmak anlamındadır. Eğer sonunu göremediğiniz ve adım atmanız halinde yanılabileceğiniz bir durum söz konusu ise, karşınıza çıkan teklif ne kadar olumlu olsa da, düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Astrolojik anlamda Teraziler öncü karakteristiğe sahip burç mensuplarıdır. Bu nedenle liderlik özelliklerini içlerinde taşırlar. Bu özelliğiniz, Yengeç burcunda ilerleyen Güneşin güvence talebiyle karşılaşınca doğal olarak sizler, hem güvenlik hem de bulunduğunuz alanda iyi bir konumda olacağınız işleri tercih etmekten yana düşünebilirsiniz. Eğer isterseniz sadakat ve sorumluluk duygusuyla her başladığınız işin sonunu getirebilirsiniz demek mümkündür.
  Tabi bütün bunların yazılan şekilde gerçekleşmesi için dengenizi iyi korumanız, ne yöne gitmek istediğiniz net olarak saptamanız lazımdır. Bu sürecin bir farklı yansıması ise ailenin kişiyi koruyucu bir şekilde sarmalaması, desteklemesi veya seçimlerinde baskı unsuru olmasıdır. İşte böyle bir durum oldukça sıkıcıdır. Fakat bu enerjinin olabilecek etkileri arasında yer aldığı için belirtmek durumundayım. Kimileriniz bu baskı karşısında ya eski işinizde kalmayı sürdürebilir veya çoktan ayrıldıysanız yine eski işinize dönebilirsiniz. Çünkü Yengeç geçmişin simgesidir. Yeni işe başlayacak olanlar açısından duruma baktığımızda, aşina gelen ortamları, tecrübe ve bilgi sahibi olduğunuz, uzmanlaştığınız alanları tercih edebileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca bu süreç yaz mevsimine denk geldiğinden kimileriniz otelcilik sektöründe geçici bir süre çalışabilir, yiyecek ve içecek, gıda, emlakçılık, denizle alakalı meslekler, çocuk bakıcılığı, eğitmenlik(kurs) hemşirelik, doktorluk gibi alanlarda da hizmet vermek söz konusudur. Part-time işler, sezonluk aktiviteler de bu dönemin etkili yansımaları arasında yer almaktadır. Dönemin kısa özet cümlesi, olanı muhafaza et, güvenliğini düşün, kabuğunu özenle koru, temkinli hareket et şeklinde olabilir.
  Para Konuları
  1 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda seyredecek, kazanç evinizin yöneticisi Mars gezegeninin seyri, eş veya ortak kaynaklı gelirlerin göstergesi olarak önemlidir. Şimdi dönemin olabilecek etkilerini birlikte inceleyelim. Bu dönemde kaynakların birleştirilmesi doğrultusunda hareket fazlasıyla etkilidir. Yani kazancınızı bölüşmek ilkesine dayalı hareket etmek önemlidir. Eğer parasal mevzulara zihninizi odaklayabilir, kazanmak adına bir amaca kendinizi adarsanız gerçekleştirme gücünüz oldukça yoğundur. Yeterli oranda tatmin olmanız için bu şarttır demek daha doğrudur. Paranın kuşkusuz son derece önemli olduğunu bu dönem, miras, evlilik veya daha önce başlatılan işlerin sonucunun alınması, bir yandan kendi kazancınızı sağlamaya çalışırken, diğer yandan sorumluluğunuz altında olan veya ek kaynak sağlayan kişilerle işbirliğinizi sürdürmeniz gereken zamandır.
  Parasal mevzularda herşeyin kalbine inmek istediğiniz bilinmeyen durumları ortaya çıkarmak istediğiniz bu enerji altında istek ve heveslilik içinde paranızı korumaya çalışabilirsiniz. Bu enerji altında bir başka husus, özellikle sizin dışınızda bulunan kişilerin en az sizin kadar paranızı korumasının önemidir. Örneğin eşiniz veya iş ortağınızın size sormadan harcamalarda bulunması sorun teşkil etse de, aynı tarihlerde yöneticiniz Venüs gezegeninin Marsla yapacağı işbirliği bu olasılığı ortadan kaldırıcı tam tersine eşinizden, sevgilinizden ve ortak paylaşımda bulunacağınız kişilerden destek görebileceğinizin işaretidir. Boşanma veya eşinizin bir miras işinin sonuçlanması, hukuksal bir konunun çözüme bağlanması, kredi alımı, bu dönemin enerjileri altında mümkündür. Burada esas olan eşit paylaşımdır. Yani kimsenin kimseden gizlisi saklısı olmamalı, yapılacak iyileştirmeler el birliği içinde çözüme kavuşturulmalıdır.
  Pozitif Enerjili Günler : 2-3-6-7-8-11-12-13-21-22-25-26-29-30
  Zayıf Enerjili Günler :9-10-16-17-18-23-24
  Aşkta En Şanslı Günler :11-12-13
  Yeniay :2-3-29-30
  (Ay gezegeninin Terazi burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :16-17-18
  (Ay gezegeninin Koç burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,

  irem SU
  Mynet Astroloji Danışmanı   
 2. perize

  perize Üye Üye

  Kayıt:
  9 Nisan 2009
  Mesajlar:
  379
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  Cevap: Terazi burcu 2009 Haziran ayı Yorumu
  emeğine sağlk.
   
Terazi burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Terazi burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Teraziler Ocak ayını yönetici gezegeniniz Venüsün Yay burcundaki seyrinden söz ederek başlamak istiyorum. 24 Ocak tarihine kadar bu pozisyonda olacak Venüs sizler için yakın çevrenizle olan ilişkileriniz yolculuklar ve birebir ilişkiler kurabilmeniz adına gayet etkili gözükmekte. Bu süreçte oldukça enerjik iyimser ve coşkulu bir şekilde hareket edebilir düşünebilir ve...
 2. Terazi Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  terazi burcu ekim ayı yorumu 2009 ekim ayı terazi burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Ekim ayı siz Teraziler için ilişki konusunda oldukça önemli iki transitin etkisi altında geçeceğe benziyor. Bunlardan birincisi 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasındaki Güneş, diğeri ise, 23 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Merkür gezegeninin geri...
 3. Terazi Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  terazi haziran 2011 terazi burcu haziran 2011 burcu 2010 haziran ayı terazi burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Aşırı duygusallık ve bağlılık yerine, ilişkilerinizde arkadaşlığı daha fazla ön planda tutabilirsiniz. Zihinsel uyum ve özgürlük kavramınız bu dönemde oldukça artacağından herkesin bu olgu içinde davranması gerektiğini düşünebilir yada böyle...
 4. Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Terazi Burcu Meleklerimize...

  Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Terazi Burcu Meleklerimize...

  Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Terazi 2012 Haziran Burcu Yorumu Terazi Burcu Meleklerimiz Haziran ayı sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız sizler için Terazi Burcu Haziran ayı yorumunu paylaşıyorum.... İkizler yıldızları iyice yığıldı 9.evinize, ve ufuk göründü… Artık yeni süreçte ne yapacağınız, nereye gideceğiniz belli olmaya başlıyor. Kararlınızı netleştiren gelişmeler...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Terazi Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Terazi Burcu Yorumu

  haziran ayı terazi burcu, aylık burç yorumları, 2014 haziran terazi burcu Terazi burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayı terazi burcu aylık yorumunu Astrolog İrem Su'nun öngörüleriyle aşağıda sizlerle paylaşıyoruz... Haziran 2014 Terazi Burcu Aşk ve İlişkiler 2-8 Haziran haftası: 6 Haziran tarihi yeni bir yakınlaşmanın işaretçisi. Bu kişiyle yazışarak,...

Sayfayı Paylaş