1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Terazi burcu 2011 Ağustos ayı yorumu

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  2011 ağustos ayı terazi burcu yorumu 2011 ağustos ayı terazi burcu 2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 temmuz ayı ağustos burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, ağustos ayı Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler
  < Konu Resmi..>

  Terazi burcu 2011 ağustos ayı yorumu melekler...  Sevgili Terazi Burçları, Venüsün yönetici gezegeniniz olması gerekse astrolojik anlamıyla ilişki evininin doğal sahibi olması, bu zaman diliminin önemini çok daha fazla yoğunlaştırıyor. Karşıt burcunuzda ilerleyen hangi gezegen olursa olsun son derece etkilidir. iki gün süren Ay hareketleri bile kimi zaman önemli bir olayın ortaya çıkmasında tetik görevi üstlenebilir. Venüs ilişkilerdeki paylaşım, denge ve uyumun, ben demek yerine biz demeyi bilmenin işaretidir. Bu nedenle bizzat evlilik burcu olarak doğum haritalarınızda inceleme altına alır. Bu sayede nasıl bir ilişki kuracağınız ve nasıl bir evlilik yaşayacağınız hakkında bilgi sahibi oluruz. Venüs Koç burcunda olumsuz bir enerjidir.


  Her ne kadar geçtiği yaşam alanında güçlü olsa da, bu burçta ilerlediği süreçlerde çatışmalar, anlaşmazlıklar, yanlış anlamalar ön plandadır. Partnerinizin belirteci olduğu için, sizin ilişkinize bakış tarzınızla partnerinizin size karşı olan sevgi alışverişinin bu dönemde karşıt kutuplar oluşturabileceğini görmekteyiz. Direkt ve kimi zaman liderlik gücünü göstermeye yönelik davranışlar içinde olabileceği bu süreçte size anlayış ve ortalığı yumuşatma görevi düşeceğini söyleyebiliriz.
  İlişkisi sağlam temellere oturmayan çiftler açısından bu durum değerleriniz ve beraberliğiniz konusundaki sorunlarınızın bir ufak söz veya davranış nedeniyle anlaşmazlığa dönüşmesi mümkündür. İstekleri konusunda bu tarih aralığında son derece ben merkezci davranabilen partneriniz, kimi zaman sürekli bir şeyler isteyen, kimi zamansa bu istekleri dayatarak elde etmeye çalışan bir profil çizebilir.
  Ne kadar anlaşmaya çalışsanız da doğal yapısında sabit fikirlilik veya agresiflik varsa, düzeltmek için çok fazla ılımlı davranmak gerekir. Aranızdaki sürtüşmeler kimi zaman parasal kimi zaman da kıskançlıklar, yersiz şüpheler veya bakış açılarınızın farklılığı nedeniyle oluşabilir. Aslında sırf bu değil, herşey gerilim konusu haline getirilebilir. Siz beyaz dersiniz o siyah, siz hayır derseniz o evet. Bunun gibi çocukça kimi zaman haddini aşan sıkıntılar meydana gelebilir.
  Yapılması gereken ilişkinizin kalitesine göre tabi ki anlayışlı olmak ve birbirinize yüklenmek yerine, neden böyle bir durumda olduğunuzu mantıklı bir şekilde gözden geçirmektir. Ayrıca yöneticiniz geri harekette olacağı için eski mevzuların ortaya gelmesi mümkündür. yani daha önce halledilmemiş veya bir şekilde üstü kapanmış durumlar sanki gizlendikleri yerden çıkıyor gibidir. Yani bu süreçte sabır, anlayış ve ılımlı yaklaşım böyle çiftler arasında kesinlikle gerekiyor.
  İlişkisi olmayanlar açısından bu enerjinin anlamı, tutkulu bir aşk ve kendinden emin, aşkı aşk gibi yaşamaktan hoşlanan, güçlü bir duruşa sahip kişinin sizi fazlasıyla etkileyeceğidir. Belki evli, uzun süredir birlikte yaşayan bir çift olsanız bu enerji yukarıdaki gibi rahatsızlık verebilir. Fakat yeni bir aşkta bu enerji, kişileri birbirine dürtüsel olarak yaklaştırıcıdır. Belli bir çekim aranızdaki aşkı alevlendirici bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişi aşkta taviz vermeye yanaşmayan, hayatı dürtüsel olarak yaşamaktan hoşlanan çekici biri olması mümkündür.
  Fakat geri harekette başlayan bir aşkın, sağlam temellere oturması için zaman kavramı son derece önemlidir. Kaldı ki bir de Venüsün bu burçta zararlı etkisini düşünürsek, şimdiden fazla kaptırmamanızda veya karşınızdaki insanı tam olarak tanımadan bütün ipleri eline vermenizin sakıncalı olacağını söyleyebiliriz. Ne olursa olsun geri hareket bitene kadar onu gözlemleyin ve size olan uygunluğunu anlamaya çalışın.
  İlişkisi sağlam temellere dayanan çiftler açısından bu durumun yansıması ise, aranızdaki tutkuyu güçlendirmesi, bazı konularda farklı düşünüyor olsanız dahi, yine kopmanızın mümkün olmadığını anlamanızı sağlayabilir. Partneriniz bu dönemde liderlik gücünü elinde tutmaktan hoşlanabilir. İlişkiniz konusunda söz hakkının kendisinde olmasını arzulayabilir. Fakat bütün bunlar güçlü bir ilişkinin sonlanması veya problemlere yol açması anlamında değildir.
  Mars ve Venüs aynı sürede yanyana gelişleri tutku ve ******liği körükleyici bir etki yaratabilir. Yani yukarıdaki paragraflarda sözünü ettiğim uyumlu olma çabası, aranızdaki çekim ve ****** paylaşıma göre de yönlenebilir. Böylece sorunlar ve zıtlaşmalar bu sayede çözümlenmeye çalışılabilir. Belki ilginç bir çözüm gibi durabilir. Hani bazen duyarız ya, bir türlü kopamıyoruz, bizi birbirimize çeken birşeyler var diyen çiftleri veya tam ayrılıyorduk fakat birbirimizden kopamayacağımızı anladık.
  İşte bu cümleler genelde aşk ve sevginin astrolojik temsilcisi Venüs ile tutku ve istek gücünü temsil eden Mars gezegenlerinin yanyana geldiği veya eşleşim haritalarında böyle bir oluşuma sahip çiftler arasında sıkça yaşanır. Demek oluyor ki, bu tarihlerde tutkular yoğunlaşacak ve her iki taraf da aralarındaki çekim gücüne göre, bu devreyi geçirebilecekler. Genel olarak ben bu sürecin geri hareket öncesine göre çok daha baskın ve etkili geçebileceğini, duyguların coşkun olacağını ve aranızdaki problemleri aşkla, sevgiyle çözüme kavuşturabileceğinizi düşünüyorum.
  İlişkisi olmayanlar ise bu dönemde karşılarına çıkacak kişilerle tutkulu bir aşkı deneyimleyebilirler. Fakat bu beraberliğin uzun seyirli olması için, zaman faktörü önemlidir. Öncelikle temelinizi iyi kurmalı, birbirinizi iyi tanımalı, sadece tutkuların merkez olduğu bir ilişki yaşamamalısınız. Yani ilişkinizdeki dengeyi iyi kurmalısınız.   
Terazi burcu 2011 Ağustos ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Her girdiği ortama huzur, barış ve güzellikler getiren sevgili Teraziler, umarım yazın bu sıcak günlerini güzelliklerle dolu bir şekilde geçiriyor ve hoş duygular içinde, arzu ettiğiniz insanlarla paylaşımda bulunarak değerlendiriyorsunuzdur. Bir bakışta karşınızdaki insanda farklılıklar yaratabilen özel yanlarınızla, popülerliğinizin daha da yükseleceği güzel bir yaz...
 2. Terazi Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2010 Ağustos Ayı Yorumu

  terazi ağustos 2010 terazi burcu ağustos 2010 burcu 2010 Ağustos ayı terazi burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Özellikle ikili ilişkiler konusunda karşı cinsle aranızda sorunlar belirebilir ve siz şu anda eğer bir ilişki yaşıyorsanız bununla alakalı yeni bir karar alabilirsiniz. Ayrıca karşınızda kim olursa olsun kendi üstünlüğünüzü kabul ettirmeye...
 3. Terazi burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 ocak ayı yorumu

  2011 ocak ayı terazi burcu mutlu yıllar (: Terazi Burcu ( 23 Eylül-22 Ekim ) Ayın ilk yarısı hayli gerginken, ikinci yarısı sizi mutlu edecek, umudunuz ve şevkinizi yükseltecek yıldız açıları oluşacak gökyüzünde. Bu da yeninin habercisidir. Yeni derken, belki var olan hayat düzeninize eklenecek hoş yenilikler, belki de hayat düzeninizi değiştirecek yenilikler. Dediğim gibi ayın ilk...
 4. Terazi burcu 2011 Mart ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 Mart ayı yorumu

  terazi burcu 2011 mart ayı yorumu terazi burcu mart ayı 2011 Sevgili Terazi Burcu melekleri bakalım Mart ayında sizi bekleyen gelişmeler neler :pasi: Her ne kadar geçtiği yaşam alanında güçlü olsa da, bu burçta ilerlediği süreçlerde çatışmalar, anlaşmazlıklar, yanlış anlamalar ön plandadır. Partnerinizin belirteci olduğu için, sizin ilişkinize bakış tarzınızla partnerinizin size karşı...
 5. 2014 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumu

  2014 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumu

  2014 ağustos terazi burcu, terazi burcu ağustos ayı yorumu, terazi burcu aylık burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2014 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumunu bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Terazi Burcu Ağustos Ayı Aşk Yorumu Bu ay, sosyal ilişkileriniz oldukça yoğun. Tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacaksınız. Bu dönem entelektüel ve sosyal...

Sayfayı Paylaş