1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Terazi burcu 2011 Nisan yorumu

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  terazi burcu 2011 terazi nisan 2011 nisan ayı burcu Terazi burcu 2011 Nisan ayı yorumu...

  Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar


  [​IMG]

  Rezzan Kiraz Terazi Burcu Nisan 2011

  Aşk hayatınızla ilgili konularda ele alacağımız ilk enerjiniz günlük yorumlarınızda kısaca söz ettiğim, Güneş gezegeninin Kova burcu seyridir. Yalnız bu enerjiyi açıklamadan önce son derece önemli bir başka nokta üzerinde durmak istiyorum. 16 Mart tarihinde Güneş Kova burcunda ilerlediği sıralarda Merkür Oğlak burcunda geri hareketteydi. Yani siz gerek duygusal ve ruhsal anlamda, gerekse iş hayatınız ve yuvanızla ilgili konularda kendinizi gözden geçirmekte, eski bazı mevzularda içten içe kararlar almaktaydınız.

  Tam bu sırada aşk evinizde ilerlemeye başlayan Güneş gezegeninin özgürlük getirici ve en azından Merkürün ciddi havasını dağıtıcı olan enerjisi bana göre bir joker kartı gibiydi. Böylece kendinizi ifade gücünüz yükselmeye başladı. Güneş ısı ve ışık kaynağı olarak dünyamızı ısıtan büyük bir enerji kütlesi olduğu gibi, astrolojik anlamıyla da, kişinin odak merkezi yani yaşam canlılığı demektir. İşte Kova burcunda ilerlemeye başlayan Güneş de aynı bu tanımlamaya uygun şekilde aşk hayatınızı veya sizin için önemli olan her ne varsa o noktayı aydınlatmaya başlamış olmalı(örneğin anne Teraziler için bu yavruları olabilir).

  Güneş Kova burcu seyri altında hızlı ve çarpıcı biçimde başlayan ilginç ve sürpriz aşklar gündeme gelebilir ve kendinizi bu sayede gayet özgür bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu enerji yükselene de olumlu bir görünüm yaptığı için, fiziksel anlamda da, karşı cins üzerinde etkili olacağınızı söylemek mümkündür. Yine bu etki altında her ne kadar iç dünyanızda zihinsel olarak(Merkür Oğlak) kafanızın içinde hala devam eden ciddi düşünceler olsa da, Güneş Kova burcu seyrinde sosyal hayatınız canlandığı için, yeni tanışmalara yeşil ışık yakacağınızı söylemek mümkündür.

  Bu etki devam ederken 15 Mart tarihinde meydana gelen Halkalı Güneş Tutulması sizler için bana göre şans yağmuru gibiydi. Kendinizi yaratıcı bir biçimde ortaya koyabilmenizde ve ifade edebilmenizde, hayattan zevk ve keyif alabilmenizde son derece etkili olan bu kuvvet, aşk hayatınızla alakalı her konuda özgür kararlar verebilmenizi de sağlayacak önemli bir gelişmeydi. Bu oluşum sayesinde, gerek devam eden gerekse yeni başlayacak aşk ilişkinizin kökleri gayet sağlamlaşmış oldu. Hatta ben bu tutulmanın önümüzdeki aylar boyunca da ışıltısının devam edeceğini söyleyebilirim.

  Bu enerji aşk hayatı sorunlu olanların bundan sonrası adına daha olumlu seçimlerde bulunmasını sağladığı gibi, kendinize özgü niteliklerinizi saptamak ve bunları etrafınızdaki dünyayla paylaşarak ilerlemeniz açısından da etkileyici bir enerjidir. Yeni bir aşk ilişkisinin işareti olan bu oluşum hayatınıza girecek bu kişi sayesinde kendi içinizdeki özü yakalamanızı ve birlikte uzun bir serüvene yol almanızı destekleyicidir.

  Sıradışı gelişmelerin işareti olan bu tutulma, gizli kalmış ve bugüne dek keşfedemediğiniz yönlerinizi de ortaya çıkarıcıdır. Dikkat edeceğiniz nokta egonuzun esiri olmadan bir başka insanla varolmanın tadına varmak ve başladığınız ilişki ne kadar güzel gelişirse gelişsin karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımak baştan herşeyi detaylı bir şekilde konuşmaktır. Yani başınız hiç dönmesin. Bu kişiyi muhakkak iyi gözlemleyin. Bu oluşum kova burcunda meydana geldiği için doğal olarak sıradışılık ve hızlılık içermektedir. Bu hızlılıkta gözünüzden bir şey kaçabilir. Bunu da önemli bir not olarak eklemek isterim.
  Bu etkiler devam ederken kısa süreli olmaktan ziyade, uzun ve ciddi ilişkileri, evlilikleri kapsayacak bir başka enerji devreye girecektir. 3 Nisan tarihinde başlayan Venüs gezegeninin Koç burcu etkisi hani kelimenin tam anlamıyla ne alaka diyebileceğimiz türden bir enerjidir. Çünkü hem karşıt evinizde meydana gelmekte hem de astrolojik açıdan zararlı olması nedeniyle kafa karıştırıcıdır. Belki aşk gibi gelir geçer ve tutkulu ilişkiler yaşayanlar için bu enerjinin pek zorlayıcı bir yanı yok gibi durabilir.

  Fakat evli Teraziler için bu seyir sıkıntı içerebilir. Tabi ki evlilik denilen kurum son derece farklı kıstaslar üzerine kuruludur. Kişiler birbirlerine zaman içinde alışkanlık kazandıkları için doğal olarak bu enerji kısa süreli ilişkiler yaşayanlardaki kadar olumlu gelişmeyebilir. Peki Venüs gibi paylaşımcı bir gezegeninin bencil doğaya sahip Koç burcundaki etkisinin evli ve ciddi ilişkisi olan Terazilere ne gibi yansıması olabilir. Öncelikle huzursuzluk ve uyumsuzluktan hiç hoşlanmayan bir terazi için bu durum, partnerinin kıskançlığı, huzursuzluğu, ilişkideki agresif tutumu veya aşırı özgür tavırlarının simgesi olarak dikkat çekicidir.
  Bu durumda üst paragraflarda izah edilen kendini güçlü hissetme ve karşı cins tarafından dikkat çekmekte olan Terazilerin, evliliğinde yaşadığı sorunlar iki türlü yansıma yapabilir. Eğer sürekli sorun yaşadığınız bir evlilik veya uzun süreli ilişkiniz varsa, partnerinizin tuhaflıkları çekmektense kısa süreli ama oldukça etkili bir aşk yaşamak istemeniz olabileceği gibi, evliliğinize bağlı ise, eşinizle yaşadığınız sorunları unutmak için varsa çocuğunuzla veya hobi anlamında faaliyetlerde bulunarak problemlerinizi unutmaya çalışmanız olabilir. Hangisi olacağı tabi ki doğum haritanızda gizlidir.
  Fakat şunu söyleyebilirim ki, Venüs Koç burcu seyri, 6 Mart tarihindeki geri hareketini de düşünürsek ileri geri seyriyle Mayıs ayına kadar geçerlidir. Bu süreçte benim tavsiyem ne olursa olsun ılımlı yaklaşımlarda bulunmaya çalışmanız ve bu enerjiyi olumlu manada kullanmak için birbirinize tutkuyla sarılmanızdır. Tarihler 14 Nisan 'ı gösterdiğinde ise, aşk hayatınızla ilgili konularda sizden yana etkili olması muhtemel Merkür gezegeninin Kova burcu seyri devreye girecektir. Bu seyir siz Teraziler için üst paragraflarda açıklamaya çalıştığım enerjileri destekleyecek güçlü bir yansımadır. Merkür Kova burcunda düşüncesel olarak özgür kararlar almanızı, zihinsel açıdan bağımsızlığınızı ortaya koymanızı, yaşadığınız ilişkiyi tarafsız ve gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenizi sağlayıcıdır
   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Susan Miller Nisan 2011 Terazi Burcu Yorumu
  Nisan ayı özellikle ilişkiler açısından son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir zaman Yalnız ilişkileri iki yönde ele almak gerekiyor Birincisi evli olanlar veya ciddi birliktelik(yıllardır bir arada olan ama evli olmayanlar) ikincisi ise flört türü beraberlikler yani kalıcı olmayan kısa süreli aşk yaşayanlar Önce birinci bölüme dahil olanlar için bu ayki yansımalardan söz etmek istiyorum Her yıl Güneş Koç burcuna girdiği dönem sizler açısından bir hasat mevsimi anlamı taşır

  İlişkinizi ve birlikte olduğunuz kişiyi en yalın ve en gerçek şekilde özümseyeceğiniz ve tanıyabileceğiniz zaman dilimidir Gerek Güneşin burcunuzla yaptığı karşıtlık enerjisi gerekse ciddi ilişkinizle alakalı yaşam alanından geçiyor oluşu sebebiyle bugüne dek ilişkiniz adına yaptıklarınız takındığınız tavır aldığınız kararlar ve ilişkideki rolünüz partnerinizle aracılığıyla size geri yansıtılıyor gibidir Bu süreç günlük yorumlardan takip ettiyseniz 20 Mart günü başladı ve 19 Nisan tarihine kadar devam edecek Bu süreçte partnerinizin baskın davranışları agresif tutumu ve mücadeleden yana oluşu nedeniyle aranızda güç savaşları oluşabilir kişisel açıdan kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz Yine bu dönemin etkisi altında çabucak öfkelenme içinizde birikenlerin birbirinize karşı kontrol sağlanması adına kullanılması mümkündür Çünkü bu süreçte bencillik ön plandadır özellikle sizin son derece anlayışlı olmanız gerekmektedir

  Eğer her ikiniz de kendinizi ifade etmek için yarışmaya kalkarsanız bu durumdan en fazla yara alacak olgu ilişkiniz olacaktır Sanki birbirinizi seven iki insan değilsiniz de rekabet halinde iki düşman gibi davranmanın hiçbir yararı yoktur Siz teraziler için bu dönem fiziksel açıdan cansızlık söz konusu olabileceği için kendinizi savunmaktan ziyade geriye çekilerek herşeyi olduğu gibi kabul etmeniz de partneriniz için öfke nöbetine dönüşebilir Şimdi bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için neler yapılmalıdır onu inceleyelim Her şeyden önce bu dönemde her iki tarafın da birbiriyle olan ilişkisi adına sakin olgun ve ılımlı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışması gerekir Eğer bu ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız veya bundan sonraki beraberliklerinizde sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız herşeyden önce eşit hak ve özgürlükleri sadece kendiniz adına değil birbiriniz için istemeyi mutlaka başarmanız gerekmektedir
   
Terazi burcu 2011 Nisan yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  Terazi Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  terazi nisan Yeni bir ay yeni umutlar yeni aya başladığımız bu gün Nisan ayında burcunuzda ne gibi gelişmeler olucağını merak ediyorsanız nisan ayı burç yorumunuz sevgili Terazi melekleri :tik: SEVGİLİ TERAZİ Bu ay geçmişinden , çok uzak geçmişinden getirdiğin yatırımlarını yaratıcılıklarında sergileyeceksin. Kendinde yetenek olan , ancak belki senin bile kabul etmediğin maharetlerini...
 2. 2011 Yılı Terazi Burcu Yorumu

  2011 Yılı Terazi Burcu Yorumu

  2011 yılı terazi burcu mart 2011 terazi burcu mart ayı Yepyeni umutlarla gireceğimi 2011 yılında Terazi burcunda ne gibi değişiklikler var...Bakalım 2011 yılında siz Terazi burcu meleklerini neler bekliyor:tik: Bu yıl içinde bulunduğunuz ilişkiyi ve çevrenizdeki ilişkileri sorguladığınız bir yıl olacak. Ancak Mayıs ayında ortaya çıkacak, tutku dolu yeni biriyle yaşayacağınız gizli aşkın...
 3. Terazi burcu 2011 şubat yorumu

  Terazi burcu 2011 şubat yorumu

  terazi burcu 2011 şubat ayı yorumu terazi 2011 şubat ayı burcu yorumu Terazi Burcu Şubat 2011 yorumunu sizlerle paylaşıyorum.. Jüpiter oğlak burcunda sorumluluk, güvenilirlik, görevlerini yerine getirme hissi vereceği gibi, sınırlamalar getirerek bunları gönüllü olarak kabul etmeniz açısından da size etkileyecektir. Ne kadar modern düşünürseniz düşünün bu süreçte geleneksel kurallar önünüze...
 4. Terazi burcu 2011 Mayıs yorumu

  Terazi burcu 2011 Mayıs yorumu

  terazi 2011 mayıs terazi burcu 2011 mayıs ayı yorumu ayı burcu yorumu 2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 mayıs ayı Terazi burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, mayıs ayı Terazi burcu yorumu,Rezzan Kiraz 2011 Mayıs Ayı Burç Yorumu,Susan Miller 2011 Mayıs Burç Yorumları Terazi burcu 2011 Mayıs ayı yorumu...İki farklı...
 5. Terazi burcu 2011 Haziran yorumu

  Terazi burcu 2011 Haziran yorumu

  terazi burcu 2011 haziran ayı yorumu 2011 haziran terazi burcu 2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 haziran ayı Terazi burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, haziran ayı Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Terazi burcu 2011 Haziran ayı yorumu melekler... Sevgili Teraziler gönül ilişkilerinde mantıklı...

Sayfayı Paylaş