1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  Terazi burcu 2011 ocak ayı yorumu

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  2011 ocak ayı terazi burcu
  mutlu yıllar :)

  Terazi Burcu ( 23 Eylül-22 Ekim )

  Ayın ilk yarısı hayli gerginken, ikinci yarısı sizi mutlu edecek, umudunuz ve şevkinizi yükseltecek yıldız açıları oluşacak gökyüzünde. Bu da yeninin habercisidir. Yeni derken, belki var olan hayat düzeninize eklenecek hoş yenilikler, belki de hayat düzeninizi değiştirecek yenilikler.

  Dediğim gibi ayın ilk yarısı kiminiz için evde kiminiz için işte rekabet, ego savaşı hakim. Ama ne yapıp edip daha sonra sakin olmayı, meseleleri hakim ve uyumlu bir tonda halletmeyi başarmaya meyledeceksiniz. Belki de özellikle en çok uğraştığınız bir soruna birileri el atacak, size destek verecek. Bu da bir rahatlama getirecek.

  Öyle veya böyle ayın ikinci yarısında iradeniz güçleniyor. Ve bu güçlenen irade ile, daha önce karar vermiş olduğunuz bir planı uygulamaya koyuyorsunuz. Bu sizi mutlu edeceğini düşündüğünüz bir plan, hayatınıza biraz mutluluk katacak, hareket alanınızı genişletecek ve kendinizi daha iyi ifade edeceğinizi düşündüğünüz bir şey. Özetle, istediğiniz bir şeyi yapacaksınız. “Akıllı-özgürlük” diyebilirim bunun adına. Neden çünkü Satürn’den kaçış yok, Satürn görevleri yıktı üzerinize. Kaçış yok. Ama hayat sadece sorumluluk da değildir, üstelik sorumlulukları hakkıyla yerine getirmek için insanın bir yerlerden beslenmesi, güç alması gerekir, işte planladığınız bu karar bu amaca hizmet edecek. Bence, hiç tereddüt etmeyin, bu planınızı uygulayın derim, şartlar tam zamanı diyor.

  Gelelim diğer durumlara…

  Ayın 4’ünde bir Güneş tutulması var Oğlakta, bu Terazinin ilk yarısında doğanları etkiler bir şekilde ama korkmayın, hafif bir tutulma bu. Ve bu tutulma evdeki planları değiştirecek gibi. Planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilir ya da daha sonraya attığınız bir kararı daha önce halletmek zorunda kalabilirsiniz. Belki önce işle ilgili bir beklentiniz varken ve onu bekleyim derken, işlerin rengi, gidişatı sizi önce belki evle ilgili değişime zorlayacak gibi.

  Evdeki hesap çarşıya uymayacak anlayacağınız..

  Ayın ikinci yarısı gezmek isteyeceksiniz. Kısa geziler planlayacaksınız aniden. Ve belki de uzun süredir gitmediğiniz bir yere gidip özlem gidereceksiniz. Bu gezme size iyi gelecek, tanışacağınız yeni kişiler ve eski dostlarla görüşmeler sizde yeni bir fikir, yeni bir umut uyandıracak. Beklemediğiniz bir umut girecek içinize. Bu belki de hayata yeni bir bakış kazandıracak güzel bir arkadaşlığın ilk tohumları olabilir. Kiminiz de belki bir dosttan iyi bir öneri veya teklif alacaksınız, kalbinizi ısıtan, yeni umut getiren bir teklif.. Sanırım yeni dönemin en büyük uğraşısı bu teklif veya öneri ile gerçekleşen bir iş, bir proje olacak.

  Para konusu bu ay hala iyi durumda görünmekte, küçük-büyük gelen paralar bazı maddi sorunlarınızı çözmenize destek verdi. Bu ay taşınmayı düşünenler eldeki bu ekstra biriken parayı bu taşınmaya harcayacak gibi. Taşınmak stresli olacak ama sanki mekan seçimi, taşınma üzerine maddi harcamalar akılcı yapılacak, bu da kazançlı bir seçim..

  Aşk nasıl?.. Evli Teraziler ayın ikinci yarısı, gerginliği aşıp eşinizle, çocuklarınızla falan mutlu olmak için hoş, keyifli anlar yaratmayı başaracaksınız. Sosyal ortamlarda bulunacaksınız, dost veya yabancı olsa bile sıcak ortamlarda. Bu ortamlarda sıcak karşılanmak mutlu edecek sizi.

  Aşk bekleyen Teraziler, ayın ikinci yarısı bir yabancı ile karşılaşırsanız hiç şaşırmayın, derim, ama sanki dilini bilmediğiniz, iletişimde sıkıntı yaratan bir tanışma, karşılaşma olacak gibi. Fakat iletişim ve sosyalleşme arzunuzun yüksek olacağı ayın ikinci yarısı, iletişim sorunlarını geride bırakacak, bir şekilde arkadaş olmayı başaracaksınız. Ama bu aşk mı desem, bence aşktan çok arkadaşlık.. Ama kiminiz için de, henüz dillendirilmeyecek bir aşk olabilir..

  Eski sevgili ile buluşmak için uygun bir ay. Ama sorunu çözmek için değil, eski konular açılırsa gerilim olur, bugünden, gelecekten bahsedilirse uygun bir anlaşma dili sağlanır. Olduları olmadıları konuşmak için biraz geç kalınmış zaten, biten bir şeyi açmanın lüzumu yok.

   
Terazi burcu 2011 ocak ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Terazi burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Teraziler Ocak ayını yönetici gezegeniniz Venüsün Yay burcundaki seyrinden söz ederek başlamak istiyorum. 24 Ocak tarihine kadar bu pozisyonda olacak Venüs sizler için yakın çevrenizle olan ilişkileriniz yolculuklar ve birebir ilişkiler kurabilmeniz adına gayet etkili gözükmekte. Bu süreçte oldukça enerjik iyimser ve coşkulu bir şekilde hareket edebilir düşünebilir ve...
 2. Terazi burcu 2011 Mart ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 Mart ayı yorumu

  terazi burcu 2011 mart ayı yorumu terazi burcu mart ayı 2011 Sevgili Terazi Burcu melekleri bakalım Mart ayında sizi bekleyen gelişmeler neler :pasi: Her ne kadar geçtiği yaşam alanında güçlü olsa da, bu burçta ilerlediği süreçlerde çatışmalar, anlaşmazlıklar, yanlış anlamalar ön plandadır. Partnerinizin belirteci olduğu için, sizin ilişkinize bakış tarzınızla partnerinizin size karşı...
 3. Terazi burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

  terazi 2011 temmuz 2011 temmuz ayı terazi burcu ayı burcu yorumu 2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 temmuz ayı Terazi burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, temmuz ayı Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Terazi burcu 2011 Temmuz ayı yorumu melekler... 10 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürn Mars kavuşumu,...
 4. Terazi burcu 2011 Ağustos ayı yorumu

  Terazi burcu 2011 Ağustos ayı yorumu

  2011 ağustos ayı terazi burcu yorumu 2011 ağustos ayı terazi burcu 2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 temmuz ayı ağustos burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, ağustos ayı Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Terazi burcu 2011 ağustos ayı yorumu melekler... Sevgili Terazi Burçları, Venüsün yönetici...
 5. 2013 Ocak Ayı Terazi Burcu Yorumu

  2013 Ocak Ayı Terazi Burcu Yorumu

  Bu konu; 2013 Ocak Ayı Terazi Burcu Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili terazi burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, terazi burcu 2013 yılının ocak ayında nasıl günler geçirecek, hangi noktalarda dikkatli olması gerekecek, gönül ilişkileri nasıl olacak öğrenmek için astrologların yaptığı Ocak ayı terazi burcu yorumlarına bir göz atalım... Fazlası ile temkinli olmak...

Sayfayı Paylaş