Terazi burcu 2011 Temmuz ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Terazi burcu 2011 Temmuz ayı yorumu
terazi 2011 temmuz 2011 temmuz ayı terazi burcu ayı burcu yorumu
2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 temmuz ayı Terazi burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, temmuz ayı Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgilerterazi%20burcu-362.gif
Terazi burcu 2011 Temmuz ayı yorumu melekler...


10 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Satürn Mars kavuşumu, dış dünyadaki ifade tarzınız üzerinde oldukça etkilidir. Sizin güçlü bir imaj sahibi olarak kendinizi gerçek hayatta göstermeniz ve düzgün bir ilişki yaşamanız için öncelikle mantıklı düşünmeniz şarttır. Yani bu süreçte duygusal düşünceler veya yaşanan ilişkinin kendi içindeki çıkmazları konusunda gerçekçi davranmanız şarttır. Bunu başarmanın yolu ise, öncelikle kendinize ait sorumluluklarınıza sahip çıkmaktır. Siz kimlik duygunuzu tam olarak oturtmadığınız, varmayı düşündüğünüz hedefle alakalı kesin saptamayı yapmadığınız sürece yaşam bunu yapmanız için size daha fazla baskı ve daha fazla zorunluluk yükleyecektir.

Doğal olarak en kolayı bile başarmakta zorluk çeken siz, üst üste binen görevlerin ağırlığı altında daha fazla kalacağınızdan bu sefer hiçbirinin altından kalkamamaya başlarsınız. Benim size önerim bu tarihten bir hafta öncesi ve bir hafta sonrası olmak üzere yani 3-10-17 Temmuz tarihleri arasında yukarıda izah ettiğim gibi, hem kendinizi hem de beraberliğinizi gözden geçirmeniz veya kimlik yapınıza göre uygun seçimlerde bulunmanız, ilişkinizi gözden geçirmeniz, kiminle beraber olduğunuzu net olarak saptamanız ve ilişkinizin kalitesi üzerine düşünmenizdir. Bütün bunları dürüst bir şekilde ele aldığınızda gerekli düzenlemeleri yaparsanız, biliniz ki bu süreçteki zorlu enerjinin size hiçbir zararı dokunmayacak. Bilakis bundan sonrası adına gayet olgun adımlar atmanızı sağlayacaktır. Görüldüğü gibi, Satürn ve Mars gezegenlerinin kavuşum enerjisi, kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle yitirmeden, sizi ilgilendiren her konuya ciddiyetle yanaşmanız gerektiğinin işaretidir.

Eğer bu enerji altında bir takım zorluklar yaşanırsa, beraberliğinizde veya başka bir alanda problemler oluşursa, biliniz ki bu sizin gerekli düzenlemeleri yapmamanızdan ileri gelmektedir. Sevdikleriniz için son derece özverili davranacağınız bu dönemde yardımseverliliğiniz ve iyi niyetinizle herkesi kucaklayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın her zaman olduğu gibi bu dönemde de farkındasınızdır. Bu yüzden de başarılı olmak için geçmiş tecrübelerinizden yararlanmak gerektiğinin bilincindesinizdir. Kimileriniz için bu süre ailenizi yönlendirmek adına her türlü zorunluluğu gönüllü kabul etmenizdir, kimilerinize göre yeni bir aile düzeni kurabilmek adına girişimci olmanızdır. Her ne olursa olsun faydalı ve verimli geçeceği muhakkaktır. Bu dönemi olumlu geçirebilmenin yolu, ekip halinde çalışmayı kabul etmek, sizinle aynı amacı taşıyan insanlarla buluşmak ve uzun yıllardır hedefiniz olan herşeyi gerçeğe dönüştürmek olmalıdır. Bütün bu yazılanları uygulamanız ve dikkate almanız halinde Satürn Mars kavuşum enerjisini gerilim anlamında değil, değişim anlamında kullanabilecek ve gerek iş gerekse özel hayatınızla alakalı konularda yeni bir dönemi başlatabileceksiniz.
Umarım bütün bu yazılanları dikkate alabilir ve astrolojik açıdan bu iki zorlu enerjiyi gayet olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu süreçte gelir kaynaklarını çoğaltmanın en önemli sırrı, hayalinizi güçlü tutmak, hedeflerinizin ne olduğunu tam olarak saptamak ve bu hedeflere göre sizi destekleyecek kişilerle bağlantıya geçmek. Ayrıca yukarıdaki iş ve kariyer bölümünde izah ettiğim gibi, Mars ve Satürn enerjisi aslında sizin için yeni bir dönemin başlangıcı. Bu şekilde görebilir ve bu iki gücü olumlu yönde kullanabilirseniz siz Başaklar için hakikaten Temmuz ayı her yönüyle bereketli geçecektir. Ayrıca unutmayalım ki gerek başak ve gerekse Yengeç burcunda ilerleyen gezegenler çalışma hayatı ve güvence olgusunun en fazla yoğunluk gösterdiği zamanlardır.

Sevdikleriniz için son derece özverili davranacağınız bu dönemde yardımseverliliğiniz ve iyi niyetinizle herkesi kucaklayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın her zaman olduğu gibi bu dönemde de farkında olacağınız muhakkaktır. Bu yüzden de başarılı olmak için geçmiş tecrübelerinizden yararlanmak gerektiğinin bilincinde olunuz. Kimileriniz için bu süre ailenizi yönlendirmek adına her türlü zorunluluğu gönüllü kabul etmenizdir, kimilerinize göre yeni bir aile düzeni kurabilmek adına girişimci olmanızdır. Bu dönemi olumlu geçirebilmenin yolu, uzun yıllardır hedefiniz olan herşeyi gerçeğe dönüştürmek olmalıdır. Bu size hem maddi yönden hem de çevrenizi genişletmeniz açısından rehber olacaktır.

Öncelikle bu dönemde parasal konularda geri planda çalışan bazı güçlerin hakimiyeti olabilir demek lazım. Yani siz öncelikle kişisel harcama alışkanlıklarınızı veya genel anlamda kendinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. İsteklerinizden ziyade, bütçenize göre ayarlamalarda bulunmanız bu dönemde son derece önemli. Kimileriniz için bu dönem sağlık harcamaları gösterdiği gibi, bazı borçlar nedeniyle belirli bir sınır çerçevesi içinde hareket etmenin de göstergesi olabilir. İş hayatınızla alakalı yapılacak değerlendirmeleri bekliyor olabilirsiniz veya şu anki iş sorunlarınız nedeniyle belirli bir bütçe içinde hareket etmek zorunda kalıyorsunuzdur. Yaşamınızda tek kişi mücadele veren kişilerdenseniz bu süreçte zorluk çekmeniz mümkündür. beklediğiniz iş zammı birkaç ay sonraya ertelenebilir bütün bunları göz önüne alarak hareket etmeniz faydalıdır. Sizin elinizde olmayan ve mecburen uymak zorunda olduğunuz durumlar kısıtlı bir bütçe anlamına gelebilir. Gizli bir mesele nedeniyle yüksek faizle bir borcun altına girdiyseniz bu dönemde alacaklılar konusunda sıkıntı yaşanabilir.
 

Benzer İçerikler

Üst