gebe
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.307
  Beğenilen Mesajlar:
  754
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Terazi Burcu Meleklerimize...

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Terazi 2012 Haziran Burcu Yorumu


  Terazi Burcu Meleklerimiz Haziran ayı sizleri neler bekliyor merak ediyorsanız sizler için Terazi Burcu Haziran ayı yorumunu paylaşıyorum....  [​IMG]  İkizler yıldızları iyice yığıldı 9.evinize, ve ufuk göründü… Artık yeni süreçte ne yapacağınız, nereye gideceğiniz belli olmaya başlıyor. Kararlınızı netleştiren gelişmeler hızla hayatınıza giriyor.
  11 Haziranda şans yıldızı Jüpiter dost burç İkizlere girince, hani ne derler taşlar tamamlanıyor. Ve geleceğinizi ilgilendiren kararlarınızı hızla alacağınız hızlı bir düşünce yapısındasınız, kafanız sürekli planlarla, yapacaklarınızla meşgul olacak.

  Kiminizin okul, kiminizin yeni iş planı olsa gerek. Ya da işinize yeni boyutlar katmak düşüncesi. Ben bu konularda durmayın derim. Çünkü öz yıldızınız Venüs İkizlerde Ağustosa kalacak, Jüpiter derseniz 1 sene kalacak. Bunlar güzel ve ufuk açıcı ve beklediğinizden de güzel işlere, kararlar imza atmak demektir.


  Mekan değiştirmek isteyenler varsa, yaşadığı kenti, semti, bence güzel fırsatlar bu ay size. Yalnız aradığınız keyifli, aktif yaşam yerini sanırım daha önce belirlemiştiniz, işte o plana geri dönüyorsunuz.


  Bence büyük düşünün istek ve planlarınızda. Kariyer konusunda iddialı olun demem ama ufkunuzu açacak size daha kaliteli, daha aktif, yaşam şartları daha iyi olan isteklerinize sahip çıkın derim. Hayatınıza taze enerjileri getirecek güzel haberler de gelecektir. Artık bir şeyleri takmayıp gözünüzü yeniliklere dikeceksiniz.


  Bu arada küçük de olsa terfi hedefi olanlara, gelecek fırsatı kaçırmayın derim.


  Sanırım tayin bekleyenleriniz var aranızda. Bence bu ay beklediğiniz gelişmelere hazır olun.


  Öte yandan Venüs’te 5/6 Haziranda bir tutulma yaşanacak. Bu sizi ya tereddüte itebilir ya da ufak bir hayal kırıklığına. Aslında bu tutulma sizin lehinize olacak çünkü kafanızda belki de sağlıklı oluşturmadığınız, tam oturtmadığınız planları düzeltmenizi sağlayacak.


  Bu arada kiminizin uçak bileti yanabilir, aman tarihleri bir kontrol edin derim.


  Aşkta yaşanan olası sıkıntıları aşmak için, kanımca birlikte bir yol yapmanız mümkün. Sanırım kiminiz birlikte bir yerden ev alma girişiminde bulunacaksınız. Bu yaşadığınız yerden uzak bir yer olabilir.


  Çok uzaklara gitmeyi düşünenler olabilir aranızda. Ya da sevgilisi uzakta olanlar olabilir. ilişkinizi İkizler Venüs sürecinde düzeltip daha güzel bir boyuta taşımanız uzaklara yakın edebilir. Ama henüz zamanı var, engelleri de aşmanız gerekir. Engelleri hafife almayın derim. Bir de, kafanızdaki sıkıntıları ilişkinize yansıtmayın derim. Kendi içinizdeki savaşın hırsınız ilişkinizden çıkarmaya kalkışırsanız üzülürsünüz.


  Ay sonundan itibaren, hatta gelecek aydan itibaren gerçekten ilişkiniz konusunda kendinizi daha iyi anlayacak, doğru kararları da vereceksiniz. Ondan öncesi verilen kararlarınız şüpheli derim.


  Kimi Teraziler, eski/var olan ilişkiyle meşgul olacak ancak Mars gerçekten ne yapsanız yaranmayacağınız bir pozisyonda, üstelik birbirinizi anlamakta zorlanabileceksiniz. Sanırım her ikiniz de kendi bireysel sorunlarını ilişkiye yansıtmaktan kaynaklı çatışmalar yaratmakta, sonra da pişmanlık duymakta. Bazı konularda aynı yönde bakmayı daha başaramamış olabilirsiniz. Bunun için gelecek ayı bekleyin derim.


  Aşk arayanlar, uzaklardan, bazı kültürel kurumlarda, kültürel, tarihsel alanları ziyaretleri sırasında bulabilir.


  Ancak biliyorsunuz Venüs retrosu yeni ilişkiyi desteklemeyen pozisyonda, eski ilişkinizi düzeltmekle meşgul edebilir. Sizin eski ilişkiniz tamamen bitse bile karşınıza çıkan kişinin eski, tam bitmemiş bir aşk meselesi olabilir. Bu tür şeyler ay sonundan itibaren netleşir.


  Ay sonunda sonra, ya onunla ya onsuz yola devam.


  Sağlık konusunda küçük bir uyarı; uzaklara gidince, yollarda dikkat edin derim, Neptün alerjik rahatsızlıklar verir, İkizler yıldızları Neptün’e ay boyunca hafif sert açı yapacak, olur olmaz ilaçlar kullanmayın derim. Özellikle tutulma günlerinde daha özenli olun sağlılığınıza. En iyisi bir doktor kontrolüdür.

   
Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Terazi Burcu Meleklerimize... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Kova Burcu Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Kova Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Meleklerimiz için Haziran ayı yorumu burada sizlerle paylaşıyoruz..Sizleri haziranda neler bekliyor ne sürprizler bekliyor işte hepsi burada.... Sevgili Kovalar, siz de yüzmüş kuyruğuna gelmişsiniz, özellikle son 2 senede vermiş olduğunuz mücadelenin, çabalarınızın. Satürn sizin 2. yıldızınızdır,...
 2. Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Meleklerimizi haziran ayında neler bekliyor... Aşk para sağlık ile ilgili gelişmeler neler...Merak eden balık burcu meleklerimiz için paylaşıyorum... Evde değişiklik var sevgili Balıklar size! İkizler yıldızları sizin yuva evinize yerleşerek, adeta yuvanızda, ailede sizi yerinizden kıpırdatacak...
 3. Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği,...
 4. Terazi Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize...

  Terazi Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize...

  Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumu Başak Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Yaklaşık 2 yıldır burç yorumları ile birazcık ilgiliyseniz, burcunuzda seyahat etmekte olan Satürn’ün etkilerini mutlaka duymuşsunuzdur. Satürn,...
 5. Terazi Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Terazi Burcu Meleklerimize 2012 Kasım Ayı Burç Yorumu

  Bu konu; Terazi Burcu Kasım 2012 Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, daha önce ki sayfalarımızda 2012 yılı yorumlarını paylaştığımız balık burcunun astrologlar tarafından yapılmış olan kasım ayı 2012 burç yorumunu sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Terazi Burcu Kasım Ayı için yorumlar şöyle Terazi burcu 28 Kasım'da 9. Evinizde...

Sayfayı Paylaş