Terazi burcu erkeği ve cinsellik konusunda bilgi verir misiniz?

K

Kırlangıç44

Forum Okuru
Terazi burcu erkeği ve cinsellik konusunda bilgi verir misiniz?

Terazi burcu erkeği ve cinsellik melek kadınlar kulübü terazi burcu erkeği aşk ve cinsellik forum'da.​

Terazi burcu bir erkek arkadaşım var terazi burcu erkekleri konusunda tüyolar verir misiniz bana? Terazi burcu erkeğinin özellikleri filan nelerdir hiç anlamıyorum ben burçlardan ama merak ediyorum ben de ikizler burcuyum acaba anlaşır miyiz? Bir de şunu merak ediyorum ki terazi burcu erkeği ve cinsellik nasıldır?

images (15).jpeg

Merhabalar
Terazi burcu erkeği özellikleri dikkat çeken özellikleri dayanışmacı ve zarif bir kişilik sahibidir. Terazi burcu erkeği her ortama uyum sağlar ve sosyal kişilerdir. Terazi burcu erkeği sevmeyi ve sevilmeyi çok sever. Terazi burcu erkeği ve cinsellik konusuna değinecek olursak da cinsellik konusunda çok istekli bir burçtur. Cinsellik dışında son derece duygusaldır ama cinsellik konusunda romantik olduğu kadar da cinsellik deyince onu mum ışığı romantik müzik ile mest ederek ise başlayabilirsiniz. Terazi burcu erkeği giyinmeyi seven kendine yakıştıran bakımlı kadınlardan hoşlanır. İkizler ile aslında teraziler gibi enerjik ve hareketlidir. O yüzden aralarında uyum oluşur.

Dilerseniz aşağıdaki linkten de "terazi ve ikizler burcu uyumu nasıl olur anlayan var mı" konumuzu inceleyerek ikizler terazi arasındaki uyumu daha iyi inceleyebilirsiniz.

Geri