Terazi ve ikizler burcu uyumu nasıl olur anlayan var mı?

• Konbuyu başlatan Benterazikizi
  • Başlangıç tarihi
B

Benterazikizi

Forum Okuru
Terazi ve ikizler burcu uyumu nasıl olur anlayan var mı?

Terazi ve ikizler uyumu melek kadınlar kulübü terazi ve ikizler burcu cinsellik forum'da.​

Kızlar ben teraziyim sevgilim ikizler ya acaba evlenince uyumumuz nasıl olur? Burclardan anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Özellikle hem genel uyum hem terazi ve ikizler burcu cinsellik uyumu nasıl olur? Aslında şuan çok iyi anlaşıyoruz ama ilerisi ne olur bilemiyorum. Aslında çok tuhaf ama hem sevgili daha fazla da arkadaş gibiyiz bu çok tuhaf değil mi sizce? Ben çok fazla ona karışmıyorum yani özgür bırakıyorum ama o beni çok kıskanıyor sadece sevgili olarak bu kıskançlık fazla onda biraz yoksa geri kalan herşey arkadaş gibi.

Merhabalar
Terazi kadını ve ikizler erkeği aslında hoş bir ilişki yakalayabilirler frekansları çok iyidir terazi kadını ikizler erkeğinin aradığı özgürlüğü verir ki siz de onu söylemişsiniz zaten ikizlerin gayet uyumlu bir aşk ilişkisi vardır ikizler dediğim gibi keyfine düşkün hayattan zevk alan ve özgürlüğüne düşkün bir burçtur terazide bu özgürlüğü kısıtlama yazacaktır ona uyum sağlayacaktır hatta. İki burçta arkadaş canlısıdır belki de arkadaş gibi takılmanızın sebebi de buradan gelmektedir iki burç da gerçekten arkadaşlığı çok sever. Aşk ve arkadaşlık takılma konusunda gerçekten duygusal bağ ve iletişim yeteneği fazladır ancak bu cinsellik konusunda biraz ortalamanın altında kalmaktadır. İletişim mi arkadaşlık dışarıda takılma sevgililik çok iyidir ama ev ortamında evlilik ortamında bu arkadaşlık dostluk iletişim zedelenecegi düşünülerek cinsel hayatta biraz pasiflik söz konusu olabilir. Burada önemli olan aynı zamanda terazi burcu biraz duygusal olduğu için duyguları ön plana taşıması gerekiyor eğer duygular fazlasıyla ikiniz arasında yaşanırsa cinsellikte ortalamanın üzerine çıkabilir yani bu ilişkinin geleceği var diyebiliriz. Merak edenler için "ben oğlak erkek arkadaşım boğa uyumumuz nasıl olur" konumuza da bir göz atabilirsiniz.

Geri