Terlemeye kesin çözüm rexona clinical protection

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Terlemeye kesin çözüm rexona clinical protection
Koltuk altı terleme bayan ve erkeklerin oldukça sık şikayet ettiği bir durumdur. Hatta koltuk altı botoksu ile terlemeye karşı önlem alanlar bile vardır.

Bazı kişiler de diğerlerine göre koltuk altın da oluşan ter ve ıslaklık daha fazla olur sadece yaz ayların da değil bu durum kış ayların da bile kişiyi rahatsız eder. Hem görüntü hemde koku olarak oldukça itici bir durum olan terlemeye karşı kozmetik firmasının üretmiş olduğu rexona clinical protection oldukça etkin bir çözüm sunuyor.


3268-1017420-Pack_Range_500x524_Clinical_women_col.JPG

71CZ3JFOhBL._SY550_.JPG


Hem erkekler hem de bayanlar için bulunan ve koltuk altında terlemeye karşı etkin bir ürün olan rexona clinical protection, farklı koku seçenekleri ile hem hoş kokmanızı sağlıyor hemde koltuk altınızın uzun süre kuru kalmasını sağlayarak terlemeyi önlüyor.

3020-1257701-3020-952902-Single_Women_Clinical-Extra-Dry_MEX.JPG


Biz bayanlar olarak kişisel bakım ve temizliğimize oldukça özen göstermeye çalışırız. Kokuların hayatımıza önemli bir etkisi vardır. Hoş kokular kişiye pozitiflik katarken ne yazık ki kötü kokular da bir o kadar iticicilik katar. Şöyle bir düşünün karşınız da oldukça şık giyimli, bir o kadar güzel ve bakımlı bir bayanın inanılmaz bir şekilde koltuk altından yayılan ter kokusunun burnunuza gelerek sizi nasıl rahatsız ettiğini...

Hele yaz ayların da koltuk altlarının açılması ile birlikte daha çok ortaya çıkar ve kişi çevresini rahatsız edecek kadar kötü ter kokabilir.

Rexona clinical protection ile artık kötü ter kokularına son vererek kendinize olan özvüniniz artacak çevrenizi de ter kokusu ile rahatsız etmeyeceksiniz. Uzun süre koltuk altını kuru hissetmek kadar sanırım güzel bir şey yoktur.


Diseno_sin_titulo_0e2c8667-6f2c-455f-abee-991de294177e_large.JPG


rexona_women___c_4ab150583f4ee.JPG

Ürünün kullanımına gelince; eğer etkili bir sonuç almak istiyorsanız özellikle duş sonrası koltuk altınızı kurulayarak sürmeniz öneriliyor ve bunun yanın da sabahları temiz ve kuru koltuk altına sürüldüğünde gün boyu etkin bir koruma sağlıyor.

Benim de bizzat kullanıp tecrübe ettiğim bu ürün gerçekten terlemeye karşı etkin olduğunu söyleyebilirim. Önemli olan mutlaka koltuk altınızın kuru ve temiz olması. Her koltuk altınız için kapagı iki defa çevirip çıkan ürünü koltuk altına sürmeniz yeterli olacaktır. Her koltuk altı için kapağı iki kere tıklayarak çevirmeye dikkat ediniz;)
 
Üst