Terlikli Torba Yapımı

GREY

GREY

Daimi Üye
Üye
Terlikli Torba Yapımı
Terlik, torba yapımı, anahtarlık, liflik yapımı hakkında detaylı bilgi alalım melekler.

Yapılmış olan terlikli torbalık oldukça şık ve kullanışlı melekler. Hem fazla yer kaplamadan ihtiyaç duyduğunuz şeyleri içine koyabilirsiniz, hem de istediğin boyutta yapabilirsiniz. Resim oldukça şık görünüyor değil mi ?

Terlikten bir torba yapmayı denediniz mi? Duvarda çok şık duruyor gerçekten. Yapması kolay ve çok işlevsel. İster girişe asın içine şemsiye, çekecek gibi fazlalıkları doldurun, ister banyoya asın lif ve benzeri malzemenizi içinde saklayın, ister mutfağa koyup içine çöp poşetlerinizi doldurun. Ne yaparsanız yapın evinize renk katacağı kesin.


Nasıl mı?

Bu Terliği Çok Seveceksiniz . Terliğin alt ve üst kısmını oluşturacak parçayı kağıda çizin ve kesin. Böylece kalıbınızı oluşturun. Çift kat kumaş üzerine kalıbı yerleştirip bir cm dikiş payı ile kesin. Aynı kalıbın bir cm küçüğünü de sünger üzerine koyup, kesin. Çift kat kumaş arasına süngeri koyup dikin. Alt taban ve üst parçayı da dikerek terliği oluşturun. Üst kısmına dantel, fisto gibi malzemelerle süsleme yapın. Arka kısmına da bir kanca takın. Terliğiniz hazır bile.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
PaSikA
esena
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
HİDOŞ
HİDOŞ
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
Üst