Teröre Lanet Olsun !

Konu, 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

1. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Teröre Lanet Sözleri 2016, Teröre Lanet Sözleri Facebook, En İyi Teröre Lanet Sözleri, Teröre Lanet Mesajları 2016, Yeni Teröre Lanet Sözleri < Konu Resmi..>

Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuzun başı sağolsun.

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

Meleklerin Meleği :) bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.292
    Ödül Puanları:
    113
    Ne yazık ki ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. 2016 yılı ülkemiz için birçok felaketin yaşandığı ve sıklıkla bombaların patladığı bir sene oldu. Bazen kelimeler duygularınızı anlatmaya yetersiz kalabiliyor. Nutkunuz tutuluyor ve yaşananlar karşısın da ne diyeceğinizi bilemiyorsunuz. Böyle durumlar da yaşanan terör olaylarına karşı öfkenizi resimli teröre lanet sözleri ile dile getirebilirsiniz.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

3. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    artık şu terör olaylarından millet olarak psikolojimiz bozuldu Allah dirliğimize ve birliğimize zarar vermek isteyen tüm düşmanları kahretsin ne zaman nerde ne geleceği başımıza belli değil çoluğumuz çocuğumuz canımız Allaha emanet hiçbir dış tehlike bu milleti yıkamaz bizde bayrak inmez ezan dinmez tüm polisimizi ve askerimizi rabbim korusun inşallah güzel ve güneşli günleri göreceğimiz günler yakındır

Teröre Lanet Olsun ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lanet Olsun...!

Lanet Olsun...!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Gece Yolcuları - Lanet Olsun

Şimdi çok yalnız... sensiz yatağım... Doymadım sana .. acıyor canım... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki...ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun... Her şeyim sendin... değerini bilemedim... Ah burda olsan... neler neler vermezdim... Seni...ah...seni... arıyorum... Öyle pişmanım ki... ahın ömrüme... Ağıtın gönlüme... Ders olsun, lanet olsun...
  3. Nalan - Lanet Olsun

Nalan - Lanet Olsun

nalan lanet olsun sana ey zalim felek nalan felek Akşam olur gizli gizli ağlarım Kaderin dilinden iyi anlarım Keder öğütmekle geçti yıllarım Beni değirmende taşa döndürdün Lanet olsun sana ey zalim felek Beni değirmende taşa döndürdün Bir gün oradayım birgün burada Ömrümü göçebe kuşa döndürdün Çok şükür gurbeti bitirdim derken Yolumu yeniden başa döndürdün
  4. Acılar kat kat. Lanet olsun teröre..

Acılar kat kat. Lanet olsun teröre..

İSTANBUL - İki hafta sonra doğum yapacak olan Filiz İkiz, askeri lise sınavlarını kazanan Furkan, anneannesiyle beraber dondurma almaya inen üç yaşındaki Aleyna ve kuzeni Taha, evdeki kuşa yem almaya giden Hayrettin Güller... Onlar önceki gece Güngören'i vuran terörün kurbanlarındandı... Önceki akşam ilki 21.55'te, ikincisi hemen 10 dakika sonra meydana gelen bombalı tuzak, Güngören...

Sayfayı Paylaş