TERS ILISKI SONRASI 15 gun sonra regl oldum hamilemiyim

sudebyrkdr

Yeni Üye
Üye
TERS ILISKI SONRASI 15 gun sonra regl oldum hamilemiyim
sevgilimle ters iliski yasadik bosaldi ama coguju uzerime bacagima ve karnima opdu ama vajinama temas ettimi bilmiyorum ilaikiden 15 gun sonra zamaninda regl oldum ayin 29 unda bugun 27 si olcak hlgibbi hissedip olamadim bir turlu sizce psikolojik olarak mi boyledir implantasyon kanamasina benzemiyoe gibiydi ama hamilelik riski varmidir?

Selamlar hayatım ters ilişki ile hamile kalamazsın tabiki bazı şartları var aşağıdaki konuları incele sen regl olmuşsun hamile kalma ihtimalin YOK.

Selamlar hayatım ters ilişki ile hamile kalamazsın tabiki bazı şartları var aşağıdaki konuları incele sen regl olmuşsun hamile kalma ihtimalin YOK.

bosalmanin tam olarak oraya geldimi gelmedimi bilmiyorum ama 15 gun sonrasinda adet oldum ustunden bi ay gecti ve normalde adwtim bi kac gun onceden gelirdi her ay bu ay olamadim kendimi psikolojik olarak kotu hissediyorum beyaz bir akintim geliyor olacakmis gibi hissediyorum ama olamiyorum hamilelik riski ortadan kalkmismidir ?

Psikolojik hayatım tamamen psikolojik. Siz öyle hissediyorsunuz. Regl olmuşsunuz hamile değilsiniz. Tam birleşme bile olmuş olsa bırakın tersi gene hamile değilsiniz hatta içinize boşalmış olsa gene değilsiniz. Regl olmuşsunuz. Nokta.

merhaba bugun ben adet oldum ama sanki implantosyon kanamasi gibi geldi gozume yoksa psikolojik midir gecen ay adet oldum bu ay implanstosyon olma ihtimali varmi

Hayatım sana daha nasıl net anlatacağım bilemiyorum. Yerleşme kanaması ile senin yaşadığının alakası yok çok sıkıntı yapıyor isen test yap hamile değilsin.

Geri