Ters ilişkide hamilelik olurmu

• Konbuyu başlatan KaraPanter
  • Başlangıç tarihi
İlişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş, gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış bu durumda gebe değilsiniz. Gebelik testi yaparken ne kadar beklemeniz gerektiği talimatlarda yazar. 10 -15 dakikadan sonraki sonuçlar dikkate alınmaz. Bu kadar kafaya takıyorsanız hcg kan testi yapın kuşkunuzdan kurtulun.

İlişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş, gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış bu durumda gebe değilsiniz. Gebelik testi yaparken ne kadar beklemeniz gerektiği talimatlarda yazar. 10 -15 dakikadan sonraki sonuçlar dikkate alınmaz. Bu kadar kafaya takıyorsanız hcg kan testi yapın kuşkunuzdan kurtulun.
Saatler sonra ikinci çizhi pembe olmada da çıkınca şüphelendim. Daha ilk zamanlarda bu idrar testini yaptığım zaman da sanki 2. Çizgi vardı korkudan betaya baktırdım negatifti. İlişkidrn 1 ay geçti. Hamilelik yoktur yani değil mi? Olsa 10 15 dk çıkardı dimi?

Labotatuvarlar özel mi yani test yapsam bilhi gider mi aileye

Hanımefendi niye tekrar kan testi yaptırıyorsunuz daha önce yaptırmışsınız gebe olmadığınızı belirtiyoruz. Sağlık güvenceniz Ailenizin üzerine ise ve gebeyseniz gebeliğin takibi içn size telefonla Aile hekimi ulaşamazsa ev adresinize yönelirler bu şekilde Aileniz durumdan haberdar olabilir.

Hanımefendi niye tekrar kan testi yaptırıyorsunuz daha önce yaptırmışsınız gebe olmadığınızı belirtiyoruz. Sağlık güvenceniz Ailenizin üzerine ise ve gebeyseniz gebeliğin takibi içn size telefonla Aile hekimi ulaşamazsa ev adresinize yönelirler bu şekilde Aileniz durumdan haberdar olabilir.
Ama ben ilişkiden 8 gün sonra beta yapmıştım sonra hep ilişkiden 31 gün sonra 32 gün sonra idrar testi yaptım. 2 3 saat bekleyince hafif silik bişi çıkınca korktum. Siz de kan testi ile kesin sonuç alırsımız dediğiniz için ilişkiden 33 gün geçti yaptıracaktım emin değilim hala korkuyoruö

O zaman git yap kan testi rahatla bende hamile olduğunuzu düşünmüyorum sonuçta adet olmuşsunuz.

Özel bir laboratuvardı sordum sgk ile bağlantınız var mı veya beta hcg pozitif olsa bile başka bir yere bilgi veriyor musunuz dedim. Hayır vermiyoruz sadece gelen kişiye bilgi veriyoruz ve sgk bağlantımız yok dedi. 6 gibi çıkacakmış sonuç. Umarım negatif olur hala korkuyorum

Kolay gelsin sonuç 1.2 mlu ml çıktı. Anal ilişkiden 32 gün sonra yapmış oldum. İlişkim 9 ocakta oldu 14 ocakta regl olmam gerekirken 16 ocakta oldum ama her zamankinden daha az ve rengi değişik gibiydi. 6 gün sürdü. Sonra iki adet ortası akıntım şeffaf ve uzayan bi akıntıydı,yumurta akı gibiydi. Vajenden sarkıyordu. Bu sanırım yumurtlamaydı çünkü öncesinde silince peçeteye kan damlası bile olmayan leke geliyordu. Dün regl olmam gerekiyordu 10 ocakta ama olmadım bugün de olmadım. Bugün gittim kan testi yaptım ilişkiden 32 gün sonra kanama başlangıcından 27 gün sonra bitiminden 21 gün sonra sonuç 1.2 çıktı. <5.0 yazıyordu bir de. Kesin gebelik yok diyebilir miyiz? Doğru zamanda mı yaptım bu testi? Artık şüpheden kurtulayım mı? Of bu adetim niye gelmedi:(

Geri