Ters ilişkiye girdim Gebelik söz konusu olabilirmi?

Prmhmsrsna

Yeni Üye
Üye
Ters ilişkiye girdim Gebelik söz konusu olabilirmi?
Merhabalar araniza yeni katıldım şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Benim nişanlımla korunarak ters ilişkim oldu aynı zamanda pcostan sebep dogum kontrol hapi daa kullanıyordum 23. Günümdu temmuz ayında oldu bu ilişki iliskiden sonra 6 kere test kan verdim 0.28 0.0 0.58 0.0 1.17 0.08 çıktı 24 eylulde ultrasona da girdim kistlerim icin bebek falam demedi doktor ama karnım gittikçe büyüyormuş gibi geliyor ki şişiyorda gebelik olabilir mi bunu kafamdan atamıyorum. Cevaplariniz icin sagolum

Merhaba, bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. + Yaptığınız testlerde negatif + usg muaynesinden geçmişsiniz gebelik saptanmamış. Dolaysıyla endişelenmenize gerek yok hamile değilsiniz. Şişkinliğiniz sindirimle alakalı bir durum olabilir yada kilo almış olabilirsiniz.

Merhaba, bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. + Yaptığınız testlerde negatif + usg muaynesinden geçmişsiniz gebelik saptanmamış. Dolaysıyla endişelenmenize gerek yok hamile değilsiniz. Şişkinliğiniz sindirimle alakalı bir durum olabilir yada kilo almış olabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim cevabınız için psikolojik olarak bunu nasıl atlatabilirim acaba

Rica ederim. Gebeliğin teşhisi testlerle ve ultrasonla sağlanır. Siz defalarca test yapmış , usg ye girmişsiniz. Olay kafanız da bitiriyor . Gebe olmadığınıza kendinizi ikna edin.

Geri